poster

Otome game no hamecu flag šika nai akujaku reidžó ni tensei šitešimatta… (TV seriál)

 • Japonsko

  乙女ゲームの破滅フラグしかない悪役令嬢に転生してしまった...

 • Japonsko

  Otome Game no hametsu Flag shika nai akuyaku reijō ni tensei shiteshimatta…

 • USA

  My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2020, 5 h (Minutáž: 25 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gallienus
  ***

  Je to taková milá blbůstka, co má velmi chytlavý opening (https://www.youtube.com/watch?v=eBmYQpT0Mk4), možná je 3 moc, ale bavilo mě to a nemůžu říct, že tohle anime byla ztráta času. Jinak má Katarina úžasný spalování, protože to co se jí podaří všechno sníst a vypadat přitom pořád stejně dobře, tak to musí v mnoha lidech vyvolat mírnou závist...(1.7.2020)

 • Starletka
  ****

  Taková velice odpočinková blbůstka s hezkou animací, občasným humorem a jednodimenzionálními postavami, na které je nejlepší, že v harému hlavní hrdinky nejsou jen princové, ale i princezny.A Catarina blbá není, jen má lepší preference. :D Jenom jsem nepochopila, proč musí být ke konci každá episoda z větší části recap. 7/10(6.9.2020)

 • SonGokussj
  **

  Kvůli vysokému hodnocení jsem dokoukal až do konce, protože jsem si říkal "tož bude tam něco, co mi naprosto změní dosavadní názor?". Nebylo. Hamefura dopadá na 3 klasické věci... 1) Předvídatelnost: Prakticky od 5. episody bylo jasné, jak to skončí. Asi nepůjde ani o spoiler, pokud řeknu, že ano - prežije... Jak jinak. Jen ona jediná si to snad do poslední půlminuty posledního dílu nemyslí... 2) Opakované reakce: Všichni tam musí mít reakci. Prakticky nonstop vidíte 8 lidí spolu a když jí Geordo řekne "mám tě rád", tak Keith "mám tě rád", Alan "já tě mám taky rád", Nicol "hmmm, taky", Mary "i já tě mám ráda", Sophia "já tě mám také ráda!", Maria "jsi love of my thug life" a jsou takové chvíle každou episodu třeba dvě, tak to omrzí... Když mám skupinu 7 kamarádů, tak se občas k něčemu někdo ani nevyjádří. Je to normální. A nebo jen přitakají, když sdílí stejný názor. Boha... 3) Snižující se IQ: Hned v první episodě se dozvídáme, že reinkarnovaná, jak říká Jeoffrey, Bakarina je 17 letá v těle 8 leté. Takže má náskok v mozku cca 10 let, což tak ze začátku opravdu vypadá. Ale od 3. dílu se to naráz změní a je ještě stupidnější než "za mala", nic jí nedochází, nevidí náznaky, i její "přátelé" o ní říkají, jak je jednoduchá... Závěrem: Takže když si to zkombinuji, od 5. dílu vím, jak to skončí, pořád mi leze na mozek neustálé vyjadřování náklonnosti/obdivu, kde se ve vyřčení musejí vystřídat pokaždé všichni, její jednoduchost a klesající IQ v příměm úměru ke sladkostem, co sní, tak... Vzpomněl jsem si na jednu kladnou věc: bylo to tak nezajímavé, že jsem neměl tendence shlédnout další episody a pěkně jsem si to rozpoložil do 2 týdnů koukání. Kira kira baka 30 %(27.6.2020)

 • Jeoffrey
  ****

  Hamefura je vtipná a sympatická podívaná v pěkném pastelovém kabátku. Je to něco úplně jiného, než jsem původně čekal, protože fakt, že hlavní hrdinka je reinkarnovaná do role záporačky se hned po pár dílech stává v podstatě irelevantní a tak je největší zábavou sledování přírůstku zdejšího harému na epizodu a především fakt, že Bakarina nemá absolutně tušení! Hlavní hrdinka je něco tak roztomile pozitivního, energického a totálně naivního, že mě hodně bavilo se na ní dívat. Celý seriál má strašně pohodový náboj, postavy jsou sympatické a největší drama tu nakonec je tak akorát zjišťování, že Sirious Dieke není takový "dick" jak by jeho jméno napovídalo... Hamefura byla opravdu příjemným zážitkem, bavila mě, líbila se mi a jasně, vím, že to byla vlastně strašná blbost, ale mě je to úplně jedno, protože stejně jako Bakarina i já dokážu být k mnoha věcem naprosto nevšímavý. 7,5/10(21.6.2020)