corpsy

Formálne to nieje až taká bieda, humorná zložka, vzhľadom na námet, ale pôsobí dosť rušivo. A čakal som rozmanitejší hororový podtext, ako len jedného obstaršieho vlkúňa ( tie voskové figuríny si nezaslúžili stáť stranou ). ()

Oktavianus

Pokud přistoupíte na skutečnost, že jde v první řadě o komedii, nikoli sci-fi či horor, což jsou jen atributy k tomu, aby si mohli tvůrci před kamerou dělat švandu, potom je film kupodivu hodně snesitelný a "za snahu" jsem mu snad i hvězdou přilepšil. Je to samozřejmě potrhlá ztřeštěnost, hlavním hrdinou je líný noční hlídač ve voskovém muzeu, jeho šéf oživuje mrtvoly, náhodou, ale přesto oživí jednu "mumii", kterou představuje Lon Chaney, a ten se pak mění ve vlkodlaka (zase ta Chaneyho role! Tentokrát ale maska oproti sérii od Universalu dost pokulhává, není dotažená a je to v detailech vidět). Závěr už si dělá legraci naprosto ze všeho, hrdina si chvilku na věžních hodinách hraje i na Harolda Lloyda a je to prostě jen takové bláznění. Ale sympatické, s nadsázkou a fajn. ()