Na sklonku 80. let zuří rivalita mezi Bulls a Pistons. Nezdolný bouřlivák Dennis Rodman pomáhá týmu vyhrávat, ale mimo hřiště je jeho elán spíš na škodu. (Netflix)

Martrix

Vynikající epizoda, ve které se tvůrci trochu víc zaměřili na Rodmana. Jsem moc rád, že nejde o dokument "jen" o Michaelovi, ale že se představují i ti, bez kterých by Bulls, ani Jordan vyhrávat nemohli. Prostě vše kolem jednoho z nejlepších basketbalových týmů světa. Občas byla možnost vidět jejich zápas v TV...měl jsem to rád. Když někdo ovládá svoje řemeslo tak dobře, jako oni...je čirá radost to sledovat. ()

Timak

Přesně kvůli tomuhle musíte mít ten dokument rádi. Dennis Rodman byl pro mě jen divnou figurkou, podivínem, který umí doskočit balón, totální sobec a nespolehlivý hráč ... no, v něčem jsem měl pravdu, on opravdu umí doskočit balón sakra dobře. ()

ghatos

Záporný hrdina vyvažující a doplňují mozaiku Bulls. I takový jsou potřeba, ale u nich strašně záleží na okolí, jak takové typy zvládnou. To, že Rodman měl problémy sám se sebou a svou integritou...to k němu patřilo. 91%. ()

Sany33

Ak by nebolo tejto časti, ktorá mi celkom rozšírila obzory stále by som mal Rodmana za debilka, ktorý nutne musí na seba strhávať pozornosť. Ale samozrejme je v ňom srdce bojovníka, ktoré bije pre Bulls. 90% ()

mirakom

Po této epizodě jsem zcela změnil názor na Dennise Rodmana. Zatím velice dobře zpracovaný dokumentární seriál o vzestupu basketbalového klubu Chicago Bulls. ()

oli9

Všichni ho měli za šaška, přitom mu je jen u prdele kdo si co o něm myslí. Pro tým udělá vše, pro výhru také přesně zapadá k Jordanovi, pro tým vše. Ovšem je to jen basket a když ho to nebaví tak se prostě sebere a jde kaliat.. Jinak prostě 90ky, šílenosti v kabině ohledně sportu a životosprávy... ()

BIG.NINE.CF

Konečně jsem se dočkal! Dennis byl ten, díky němuž jsem se věnoval basketbalu. Jordan a spol byli pro mě jenom postavičky kolem Rodmana. Čekal jsem že se půjde hloub do jeho života, ale i to málo nakonec potěšilo. 👌 ()