Potlučení a vyčerpaní Bulls zakončují svoje „Poslední představení“ šestým vítězstvím v NBA. Nejen Michael s Philem přemýšlejí o konci téhle basketbalové dynastie. (Netflix)

BoXBe

Televizní nebo počítačová obrazovka viděla v historii televizní zábavy miliony minut, emocí a dramat. S tak dokonale sestříhanými a ozvučenými sekvencemi, jako byly ty zobrazující poslední finálovou sérií a poslední finálový zápas Michaela Jordana v dresu Chicago Bulls, se může srovnat jen máloco. A to vůbec nemluvím o tom, že to všechno byla realita a že jsme tehdy mohli být při tom. ()

jiriks

Tomuhle masterpiecu nemohu nic vytknout. Nejlepší sportovní seriál, na který si momentálně vzpomínám. Tahle vítězná parta se ještě naposledy semkla a v sezóně 1997/1998 se dokázala dostat do finále NBA proti Utahu Jazz, se kterým se utkala i loni a dokázala jej porazit v šesti zápasech. Za Utah hraje fenomenální Karl Malone. MJ se rozloučil tak, jak se sluší a patří na hvězdu své velikosti. MJ, Pippen, Rodman, Kukoč, Kerr, Phil Jackson......... All hail to the number 23!!!!!!!! ()