Reklama

Reklama

Poslední představení

(TV seriál)
  • USA The Last Dance

Epizody(10)

Obsahy(1)

Michael Jordan v tomto dokumentárním seriálu otevřeně vypráví o svém životě a kariéře. Obsahuje dosud nepublikované záběry z jeho poslední sezóny v NBA. (Netflix)

Recenze uživatele Timak k tomuto seriálu (7)

Epizoda 3 (2020) (E03) 

Přesně kvůli tomuhle musíte mít ten dokument rádi. Dennis Rodman byl pro mě jen divnou figurkou, podivínem, který umí doskočit balón, totální sobec a nespolehlivý hráč ... no, v něčem jsem měl pravdu, on opravdu umí doskočit balón sakra dobře. ()

Epizoda 5 (2020) (E05) 

Co díl, to perla. Je fakt, že tento díl je nejslabší z prvních 6ti, ale úvodní pasáž a dream team je super a navíc konec naznačuje, že přicházejí mračna ... ()

Epizoda 6 (2020) (E06) 

Po slabší pětce přichází zase skvělá šestka. ()

Epizoda 7 (2020) (E07) 

Tak už je mi to jasné ... A zřejmě v tom nejsem sám. Nicméně po tomhle dílu mám ještě větší vztek na novináře. Přitom to rýpnutí na začátku mě tak pobavilo ... ()

Epizoda 8 (2020) (E08) 

"Jestli se lidi posadí na 3 hodiny k televizi, aby mě mohli sledovat, tak je mojí povinností předvést to nejlepší" - Michael dokazuje to, proč je takový, jaký je a proč je tam, kde je. A opět ... Tak emotivní závěr, taková bolest ... Brečíš s Michaelem a pak si uvědomíš, že ty pijavice novinářský si to všechno fotěj ... HNUS! ()

Epizoda 9 (2020) (E09) 

No ty kokos ... to je úvod ... Black Cat ... Tohle prostě musíte milovat. ()

Epizoda 10 (2020) (E10) 

Dokonalost. Jen mi tam chyběl trochu to ... co bylo dál ... přišlo mi to maličko odfláknuté. Nicméně celý dokument je geniálně natočený a udělaný. Bravo! ()

Reklama

Reklama