Poslední představení

(TV seriál)
  • USA The Last Dance

Epizody(10)

Michael Jordan v tomto dokumentárním seriálu otevřeně vypráví o svém životě a kariéře. Obsahuje dosud nepublikované záběry z jeho poslední sezóny v NBA. (Netflix)

Recenze uživatele jiriks k tomuto seriálu (4)

Epizoda 7 (2020) (E07)

Jaké tohle pro mne překvapení, takhle jeho část života mi dosud zůstávala utajena...miluju tenhle seriál a už se soužím, že bude brzy konec.... :( ()

Epizoda 8 (2020) (E08)

Chudák Majkl na konci tohoto dílu.. Ovšem nebýt kamery, tohle bychom se nikdy nedozvěděli! Už jen dva díly to go :( ()

Epizoda 9 (2020) (E09)

K tomuhle dílu bych jen dodal: never, never, never, never, never, never and one more NEVER give up!!!! ()

Epizoda 10 (2020) (E10)

Tomuhle masterpiecu nemohu nic vytknout. Nejlepší sportovní seriál, na který si momentálně vzpomínám. Tahle vítězná parta se ještě naposledy semkla a v sezóně 1997/1998 se dokázala dostat do finále NBA proti Utahu Jazz, se kterým se utkala i loni a dokázala jej porazit v šesti zápasech. Za Utah hraje fenomenální Karl Malone. MJ se rozloučil tak, jak se sluší a patří na hvězdu své velikosti. MJ, Pippen, Rodman, Kukoč, Kerr, Phil Jackson......... All hail to the number 23!!!!!!!! ()