Poslední představení

(TV seriál)
  • USA The Last Dance

Epizody(10)

Michael Jordan v tomto dokumentárním seriálu otevřeně vypráví o svém životě a kariéře. Obsahuje dosud nepublikované záběry z jeho poslední sezóny v NBA. (Netflix)

Recenze uživatele SpaceOdyseus k tomuto seriálu (11)

Poslední představení (2020)

Tohle bude emocionalni tv vrchol roku. Basket me nikdy nezajimal, ale vsech deset epizod je az po strop nabitych skvelymi mikro pribehy a je to cele podane tak moc pristupnou formou, ze jsem nemohl po deset hodin vstat od telky. ()

Epizoda 1 (2020) (E01)

Basket me nezajima, nikdy jsem ho nesledoval a ani nezacnu. Co me ale zajima jsou silne sportovni pribehy. A tady to vypada na jeden z nejsilnejsich. ()

Epizoda 2 (2020) (E02)

Druhy dil, druhy prezident? Ok. O Pippenovi jsem slysel poprve v zivote a mozna i diky tomu mi prisla druha epizoda fascinujici. ()

Epizoda 3 (2020) (E03)

Konecne doslo na Rodmana! Pamatuju si rozhovor Billyho Corgana v podcastu Joe Rogana, kde mluvi o tom, jak letal s Rodmanem na ty povestne nekolikadenni tahy. ()

Epizoda 4 (2020) (E04)

Dil venovany coachovi muze byt taky strhujici. Kor kdyz je oramovany prvnim vitezstvim v lize. ()

Epizoda 5 (2020) (E05)

Konecne doslo na tenisky (mel bych si koupit dalsi par). A olympiada k tomu? Zkrata i paty dil je narvany uzasnyma pribehama. ()

Epizoda 6 (2020) (E06)

Tak konecne doslo i na temnejsi stranku zivota v Bulls. ()

Epizoda 7 (2020) (E07)

Tak je to pravda! On fakt hral baseball. Ja myslel, ze si to vymysleli tvurci Space Jamu? Genialni. ()

Epizoda 8 (2020) (E08)

Na tohle jsem cekal osm dilu. Konecne doslo na nataceni Space Jamu. To mi naprosto staci. ()

Epizoda 9 (2020) (E09)

Kerr? To jsou tak skvele pribehy, ze sebelepsi scenarista by to nenapsal lepe. Stranger then fiction. ()

Epizoda 10 (2020) (E10)

Nic emocialnejsiho jsem dlouho nevidel. ()