Reklama

Reklama

Letuška - Série 1

(série)
Trailer

Epizody(8)

Obsahy(1)

Příběh o tom, jak se může celý život změnit během jediné noci. Letuška Cassandra Bowdenová se probudí ve svém hotelovém pokoji v Bangkoku, s kocovinou z předchozí noci a mrtvolou ležící vedle ní na posteli – aniž by tušila, co se stalo. (HBO Max)

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na první sólovku Penny jsem se těšil. A přiznám se že mě to i bavilo. Do celkem banální zápletky s mrtvolou se nabalují různé další linie a myšlenky, díky kterým děj nestagnuje a opravdu “jede”. Bohužel ”Kvoko” není zas tak brilantní herečka, aby zvládla více než výraz “žvýkám citrón” (jsem smutná a budu brečet, ožralá, v depce…) a “těle na nový vrata” (přemýšlím, něco mi došlo, mám halucinace…) no vůbec ty její psycho výlety do podvědomí mě dost iritovaly. Jako koho zajímá proč chlastá? ()

bigjames 

všechny recenze uživatele

Na to že, Kaley Cuoco moc neumí hrát a střídá tři facial expressions pořád dokola, tak mě v roli notorické alkoholičky docela bavila. Děj byl velice předvídatelný a pokud by se nad ním měl člověk trošku víc zamyslet, tak zjistí že i nelogický, stejně jako chování nejedné postavy. Občas to byla nuda a emocionálně vyhrocené scény hádek mezi hlavními postavami byly ukrutně nepřirozené. Avšak v zásadě to bylo docela zábavné a neškodné, jako víkendová oddechovka to funguje a některé vedlejší role mě zaujaly (Shane, Max nebo agentka Hammond). Nic víc to ale nenabízí. ()

Reklama

Arkagas1989 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Obyčejná letuška se v letadle seznámí se sympatickým cestujícím, se kterým stráví noc a ráno se probudí v posteli vedle jeho mrtvoly. Z noci si díky alkoholismu nic nepamatuje, ale je přesvědčena,  že ho nezabila. Z pokoje s mrtvolou utíká, ale v myšlenkách ji začíná pronásledovat dotyčný mrtvý, který ji hezky vytmavuje, že ho tam jen tak nechala. Na scénu se dostává žena, o které si myslím, že je vražedkyně a případ začíná vyšetřovat FBI. Všechno se hezky zamotává, letuška chlastá první ligu a začíná pátrat na svou pěst. Díky tomu se jí ale zjevuje i její minulost a začíná chápat spoustu věcí. Je to taková svižná oddechovka s nádechem thrilleru do pozadí k úklidu, nebo dělání dalších činností. Že bych u toho byla přilepená a nemohla se odlepit a věnovala celou pozornost jen tomu, to ne. Je to ale seriál, u kterého nemusíte přemýšlet, protože když začnete, pochopíte, že hodně věcí je tu blbost. ()

CheeseFigure 

všechny recenze uživatele

Kaley Cuoco a jej postava úspešne ťahá tento seriál, ktorý má ale viac dielov ako potrebuje. Niektoré postavy majú zaujímavé dejové linky, ktoré ale nikam nesmerujú, pôsobia neuzavreto alebo sú uzavreté neuspokojivo. Taktiež sa tvorcovia mohli viac pohrať s postavou Mirandy, lebo jej vývoj mi príde zvláštny. Ale ináč pohodový oddychový seriál so zaujímavým vizuálom, pár vtipnými momentami a fajn úvodnými titulkami. ()

dr.horrible 

všechny recenze uživatele

Súčasných 70% tomu sedí, je to presne medzi troma (televízni herci vedlajších rolí, telenovelové zakončenie epizód, zvraty na efekt) a štyrmi hviezdami (hlavná postava, hlavná herečka, sympatická ujetosť, vzťahy). Najvýraznejším kladom tu je, že Penny hraje Penny. Dám zatiaľ asi 3* a uvidíme, čo prinesie ďalšia séria. ()

Galerie (459)

Reklama

Reklama