Cassie, otřesená vlastními lžemi a pod tlakem FBI, ignoruje radu své právničky a nejlepší kamarádky Annie, která jí poradila, aby se schovala. Místo toho se pokusí vypátrat Alexovu záhadnou obchodní partnerku Mirandu, což má bizarní a šokující následky. Po nepříjemném setkání s agenty Hammondem a Whiteem se Cassie setká s uvolněným Buckleym, aby zapomněla na své problémy. (HBO Europe)

Necrotongue

V komentáři / recenzi k předchozímu dílu jsem vyjádřil obavy z formy a směřování série a druhá epizoda mi naznačila, že jsem se obával oprávněně. Pokud bych chtěl vidět seriál s kriminální zápletkou a ukecaným duchem, šel bych do osvědčeného dua  Randall and Hopkirk (Deceased). Tady se mi ta Cassiyna vnitřní setkání s mrtváčem nezdají být dostatečně vtipná nebo alespoň zajímavá a mám silné tušení, že se z toho pro mě stane největší problém první řady. Nemůžu sice tvrdit, že jsem se vůbec nebavil, přesto mám dojem, že byl díl o něco málo slabší než jeho předchůdce. / Poučení: Nezapomínej doplňovat lednici. 3*- ()

Arsenal83

Slabšie ako prvá časť, ale stále dosť dobré, veľmi svižné tempo. Len neviem, prečo hlavná postava stále chlastá a neviazane strieda chlapov, že to nestačí človek ani registrovať. ()

Anderton

Druhá epizóda podľa mňa nabrala na obrátkach, dozvedáme sa o istej podozrivej, ktorá začína hlavnú hrdinku stalkovať, čaká nás návšteva v práci mŕtveho, ďalší výsluch u FBI s prekvapivým rozuzlením a je nám podsúvané čo to o minulosti Cassie prostredníctvom symbolu zajaca, zatiaľ netušíme, čo to bude znamenať. ()

Lenka.Vilka

Pokračujeme tam, kde jsme skončili a vypadá to, že někdo něco ví. A je to dobrák nebo špatňák? A byl sám Alex dobrák nebo špatňák? Zatím to drží úroveň napínavosti a hrabavosti prvního dílu ;) a kdo je vlastně Miranda? A kdo ta žena v pozadí, pokud to není Miranda? A kamarádka letuška? ()

toos

Tenhle napínavej příběh nemůže skončit jinde než na odvykačce. Casie je furt nadraná nebo má kocovinu. Zatím to taky vypadá, že se nechá v každým díle ojet týpkem, kterýho zná deset minut... ()