Sex ve městě pro současné dvacátníky/třicátníky,který dokáže být zábavný,smutný,otravný i pravdivý a to mnohdy v rámci jednoho dílu.Byly chvíle kdy jsem si říkal,že už sem na tyhle americké vztahovky starej a víc a víc je nechápu vzhledem k specifické nátuře a řešených problémech,ale nakonec sem se přistihl,že mě to víc baví než se.e a díky Anně Kendrick jsem tomu schopen odpustit leccos...60%(14.6.2020)

Není to vyloženě průser, ale chybí tomu nějaká větší zápletka a více práce s postavami. Na jedno podívání ok, pár vtipných situací, ale, že bych viděl Annu v nějakém dalším pokračování, to si vážně teď dost dobře nedokážu představit.(19.6.2020)

• MoiJe

S1. Nakoniec som to dopozerala, lebo seriálová okurka. Neurazí, nenadchne.(13.6.2020)

Ani moje milovaná Anna Kendrick to tentokrát kupodivu nedokázala zvrátit. Ryzí seriálový podprůměr, který nabízí děsně banální zápletky a nemá čím zaujmout. Sice neurazí, ale na další díl prostě nenajdete chuť. 40 %.(20.6.2020)

Nakonec jsem to tedy dokoukala. Ale první půlka mne bavila víc. Opravdu spolu lidi mluví dnes tak sprostě?(15.6.2020)