Série(2) / Epizody(20)

Neotřelý romantický seriál Love Life zachycuje cestu od první lásky až k té poslední, a současně sleduje, jak nás lidé, s nimiž se v jejím průběhu setkáváme, ovlivňují a formují, dokud s jedním z nich nezůstaneme už napořád. V každé sérii této komediální antologie hledá jiný hlavní hrdina svou životní lásku. (HBO Europe)

Trailer

M.i.k.e

Sex ve městě pro současné dvacátníky/třicátníky,který dokáže být zábavný,smutný,otravný i pravdivý a to mnohdy v rámci jednoho dílu.Byly chvíle kdy jsem si říkal,že už sem na tyhle americké vztahovky starej a víc a víc je nechápu vzhledem k specifické nátuře a řešených problémech,ale nakonec sem se přistihl,že mě to víc baví než se.e a díky Anně Kendrick jsem tomu schopen odpustit leccos...60% ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Po konci celého seriálu dá skutočný zmysel aj jeho názov, proste sú to lásky jednej osoby v priebehu rokov až desaťročí, až má divák dojem, že ich videl všetky, ktoré Darby zažila. Vtipný a zaujímavý nápad venovať jeden diel jednej blízkej osobe... je proste dobrý nápad. Nemáme tu žiadne modelky a modelov, proste normálnych ľudí ako zo života s klasickými problémami, ale predsa len to nie je realizmus v pravom zmysle slova. Anna Kendrick vám občas bude liezť na nervy, občas jej budete držať palce a súcitiť s ňou, vo všeobecnosti je Darby sympatická postava, i keď nie priamo na žožratie. 70% ()

novoten

Netypický seriálový úkaz, který mi téměř dokázal zprotivit někoho, koho mám upřímně rád už od začátku její kariéry a nic na tom nezměnil ani nejeden špatný film. S Love Life ale narážím, přestože v pilotu navnadí na ze života upřímně odkoukané a přitom dokonale civilní situace, uvěřitelné vztahy partnerské i přátelské a na fakt, že Annina ústřední Darcy téměř nesleze z obrazovky. Pak ale přijde divný pocit, že seriál je dobrý hlavně ve chvílích, kdy Darcy z obrazovky sleze a její nervózní tiky vystřídá úplně jiná nálada, postava nebo vzpomínka. Nikdy bych nevěřil, že když bude Anna Kendrick hrát podvacáté snaživou, přiměřeně uštěpačnou i zranitelnou holku odvedle, budu mít problém oněch pět hodin vůbec nadávkovat. Bohužel to tak je a já hlavní hrdince věřím právě jen ony drzé průpovídky, zatímco nešťastné peripetie nebo naopak veselé či úlevné chvíle téměř vůbec. Snad si hlavní tvůrce Sam Boyd napraví reputaci u další sezóny, kde mu mužský pohled na věc bude z logiky věci bližší. ()

Pajky3

Love Life má jednu neskutečnou výhodu a tou je Anna Kendrick. Upřímně pochybuji, že bez ní by se seriálu dostalo takové pozornosti, ale přesně to je důvod, proč se někdy vyplatí obsadit hvězdu. Je to příjemná romantika která mapuje (nejen) milostný život Darby, mladé holky v New Yorku. Nejde o nic převratného, ale je to milé a pěkně to utíká. Líbí se mi koncept, že každá epizoda je zaměřena na jiný důležitý vztah, kterým si Darby prochází a příběh to posouvá dál. ()

Arsenal83

Opäť z ďalších seriálov, ktorý sa snaží urputne tváriť, že je o láske, ale za prvých pár minút scenár ponúka okamžite opakované slovíčka ako „vojet“, „vykouřit ptáka“ a pod. To znie strašne romanticky. Čisto by som povedal, že rodinný seriál...Dnešní tvorcovia sa proste už bez vulgárnosti neobídu. Na šťastie sa to potom celkom ustáli a nájde sa priestor aj pre skutočné vzťahové problémy. Niektoré časti sú naozaj výborné a poskytujú návod na zamyslenie, pretože sú ako zo života. Pre Annu Kendrick je rola ako stvorená. Využitie rozprávača mi prišlo miestami rušivé, ono sa ten príbeh dá vysvetliť aj obrazom. V tomto to prišlo ako čistá kopírka Sexu v meste. Ku koncu samozrejme musela prísť aj liberálne témy, bez toho by to nešlo, a tak sa slobodne fetuje vo veľkom a vítaná je aj devio-propaganda, kde sa prirodzene vydávajú dve teplošky a jedna z nich to zavŕši výrokom: „Bejt na kluky je strana zla.“ Samozrejmosťou sú aj blbiny, ako som s tebou tehotná, ale radšej sa rozídeme...Anna mimochodom vyskúša v podstate všetky rasy, čím splní normu. Celkovo slušný priemer, ktorý mal na viac. ()