Chris D'Elia: Úplně bezstarostné

Stand-up / Komedie
USA, 2020, 55 min

Účinkují:

Chris D'Elia

Chris D’Elia probere na jevišti v Minneapolis všechno možné – od autocenzury a problematických delfínů až po neužitečné schopnosti mutantů. (Netflix)

panki9922

Chrisov humor s dlhými prestávkami, kedy sa škerí do kamery a dúfa, že je to vtipné, ma nejak neberie. To dokázal doposiaľ jedine Mr. Bean. Jedno mu však musím nechať, podarilo sa mu skvelo vypointovať záver. "A lot of people have diminished their unapologetic attitude that they used to have, man. You got to have a little of that, man. You got to have a little of that unapologetic shit." Bol trefný aj v téme politickej korektnosti a prílišnej urážlivosti ľudí. Škoda len, že okrem dvoch, troch skvelých tém, ktoré vtipne glosoval, pozostával jeho špeciál už len z nepodarených vtípkoch o delfínoch, malých deťoch a x-menoch. ()

Arsenal83

Nadávky sa stali normou stand-up komikov a kým u niektorých tých starých megahviezd ako Ricky Gervais to funguje, toto je už proste o tom istom, čo najviac vtipkovať v spolupráci s vulgarizmami a akože grimasami. Aj preto dnes už v tomto odvetví pracujú rôzne individuá ako u nás napríklad liberálny retard Gordulič, ktorý zakáže diskusiu pod vlastnými videami, pretože tým údajne "ochráni slobodu slova". Pritom je to len vypasený poštár, ktorý nie je ani autorom námetu vlastnej relácie a keď kuká do kamery, normálne vidno, že číta text na čítačke. Chris D'Elia samozrejme čítačku nemal, snačil sa totiž pobaviť debilnými sílenými výrazmi tváre. Ok, niektoré vtipy mu naozaj vyšli. Ale geniálny komik z neho asi nikdy nebude. Maximálne komediant. ()