poster

Nebezpečné lži

 • USA

  Dangerous Lies

Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2020, 97 min

Scénář:

David Golden

Kamera:

Ronald Richard

Střih:

Alison Grace

Scénografie:

James Robbins

Kostýmy:

Sheila White
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eliott
  **

  Jakýsi černošský thriller a horor vůbec ne. Má to zajímavý nápad, ale nemá to žádné kouzlo a tak se jen velmi těžko dá soucítit s hlavními charaktery a nebo se do nich vžít. Napínavé to nebylo to nebylo snad skoro vůbec a vyvrcholení příběhu zůstalo také při nejlepším průměrné a tak nemohu hodnotit lépe než 40%(18.5.2020)

 • mzss1
  **

  (40%) Nebezpečné lži, coby další přírůstek z Netlfixu … Hmm, ani nevím co k tomu říci … Vyloženě nekoukatelná záležitost to není, ale přesto je to celé takové obyčejné, ohrané, bez napětí a pořádných žánrových aspektů. Žánrem to opravdu nemohu nikam zařadit. Jako thriller to působí dost nudně a bez nějakého náboje. A jako horor už vůbec ne – nevím proč je to zde napsané, ale co už … Z herců mě zaujala jedině hlavní hrdinka, která jako jediná jedná aspoň z poloviny logicky, i když ke konci i její postava jde totálně do háje a to nemluvím o jejím příteli, který se chová jako idiot od začátku. Ostatní herci nic moc. Rozuzlení ke konci přišlo, ale bylo to takové předvídatelné a chabé. Má to aspoň jeden menší zvrat, který se mi celkem líbil, ale tím to končí. Neříkám, že jsem se u toho vyloženě nudil, ale kdyby tento film nevznikl, nic by se nestalo. Jsou horší snímky, ale i daleko lepší – a to i s ohledem na tento obdobný nízkorozpočťák.(5.5.2020)

 • Jaro.Krafcik
  **

  Novinka na netflixu, top 10. na Slovensku. Nenechala nás dlho čakať s veľkým fanúšikom, aspoň takto na dialku sme si dali ďalšiu kino premiéru. Keď sú tie kinosály stále zavreté. Opäť netflix. Rasové narážky už hneď na začiatku. Museli byť. Nebezpečne lži ale určite niesu horor, ako to píše csfd. Podpriemerný film, ktorý netflixu moc nevyšiel, nenechajte sa nachytať. 2*(3.5.2020)

 • Hemlock
  **

  Pravděpodobnost této zápletky je opravdu mizivá, ale budiž, to bych ještě zkousnul. Nezkousnu ovšem žánrové zařazení filmu, protože se v žádném případě nejedná o horor a thriller to připomíná jen vzdáleně. Navíc zprvu sympatické postavy se začnou chovat úplně debilně, až si říkám, kde je vlastně práh manželské tolerance - zřejmě by přesně mířený kopanec do manželovi prdele byl brán jako rasismus. Záporák byl fajn a dům opravdu pěkný, takže dávám dvě hvězdy a více se k tomuto snímku vracet určitě nebudu - 35%.(2.5.2020)

 • Kushina
  ***

  Vše začíná naprosto zcela nevině. Avšak náhodou se do hry vloží policie, diamanty, 2 lupiči, mrtvý muž a z celku poklidného života se stává boj na život a možná i na smrt. Film jako takový nenudí, prvních 30 min je možná nudných, ale jak se to začne zamotávat a rozuzlovat, tak o napětí alespoň v béčkovém podání není nouze. 50%(28.6.2020)

 • - V čase 28:17 do Leonardovho (Elliott Gould) domu prichádza koroner (angl. coroner), no od r. 1976 Chicago nemá koronerov, ale tzv. "medical examiners". (JADIM)

 • - V čase 31:11 je možné nad cestou vidieť vlak SkyTrain. V skutočnosti na tejto ulici (Pender & Homer) žiaden vlak nepremáva. (JADIM)

 • - Natáčelo se od 29. dubna do 28. května 2019 ve městě Vancouver v Kanadě. (SONY_)