Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Pôvodný seriál Ms. Marvel od štúdia Marvel predstavuje Kamalu Khan, násťročnú americkú moslimku, ktorá vyrastá v Jersey City. Kamala, nadšená hráčka a vášnivá autorka fan-fiction, je megafanúšička superhrdinov s bujnou fantáziou, najmä čo sa týka Captain Marvel. Kamala cíti, že nezapadá v škole a niekedy dokonca ani doma, až kým nezíska také superschopnosti ako hrdinovia, ktorých vždy obdivovala. Život je predsa lepší so superschopnosťami, no nie? (Disney+)

(více)

Recenze uživatele oveckaoa k tomuto seriálu (6)

Trable mileniálů (2022) (E01) 

Jak tu někdo píše to, že Kamala zná Captain Marvel je zvláštní, když na Zemi skoro nebyla , ale dalo by se to okecat tak, že ji zná třeba od Nicka Furyho nebo Thora, ale ne ona ji zná od Ant Mana  což nedává smysl jelikož on kromě toho závěrečného boje v Avengers Endgame ji nepotkal vůbec a kdyby ji tam potkal pochybuji, že si s ní pokecal .  Jinak v podstatě slabší úvod , když to porovnám třeba s Lokim a Falconem a Winter Soldierem (WandaVision a Moon Knighta jsem vynechal)  jediná zajímavá postava kromě Kamaly je Bruno což je málo a její rodiče jsou spíš humorné postavy (speciálně otec), ale něco na styl toho taxikáře z Deadpoolů, že ze sebe dělají idioty a pak to vždy shodí matka nějakým důležitým proslovem je to podobné jako třeba v Prcičkách, když Jim dělal blbosti a jeho otec měl pak důležitý proslov o rodině  .  Abych nekritizoval líbí se mě ty triky, že třeba si píšou smsky a ono se to ukazuje na pozadí třeba na vitríně obchodu a tak  dobrý nápad je i AvengersCom nebo jak se to jmenovalo s tím, že je tam jakoby oltář Iron Mana a Black Widow (Natashy).    Zatím to nechám na 60 a uvidím jak se to vyvine. P.s. muslimka káže jiné muslimce co je haram a nechá ji řídit auto a dělat řidičák a nechá ji chodit s nalakovanýma nehtama její otec sleduje televizi (muslimský pořad to nebyl ani omylem) a využívá západní technologie  (předpokládám, že Bruno  muslim nebude) zvláštní. ()

Vzplanutí (2022) (E02) 

Žádné zlepšení žádné zhoršení v podstatě takový datadisk k prvnímu dílu. Kamala balí jakéhosi chlápka do toho pomáhá s volební kampaní známé. Zhruba 2 minuty zde zkoumá své schopnosti a zjistí, že ten náramek má od jakési příbuzné o , které se nesmí mluvit a  na konci zachrání jakéhosi spratka (kdyby ho nechala umřít dám automaticky 5 hvězd škoda co za prase jí zmrzlinu s pizzou? ).  60 procent ()

Předurčení (2022) (E03) 

V tomto díle chyběly jen Asiati a Cigáni a byla by to multikulturní sračka. Na to, že jsme v půlce jsme se daleko nedostaly mám blbý pocit, že takhle to půjde až do 5 dílu   a v 6 se to vše nahrne a hodně věcí se nevysvětlí. Pokud jsou muslimové tak debilní, že musí na svatbách říkat třikrát ano, aby to někdo pochopil tak je lituji a pokud to mělo být vtipné tak to nefunguje. Je dobré vědět kdo jsou záporáci , i když to jsou jacýsi blbečci bez superschopností tak, že nuda. Potěšil Bon Jovi a zmínka o Selvigovi to je zhruba vše. Jinak co to je za debilní dialog Kamala zapla požární snímač. To by ona neudělala však nemá ani řidičák to jako lidi co nemají řidičák nemůžou zapnout požární snímač jelikož jsou omezení a nedokážou to ? Ta věta nedává smysl nevím jestli je to chyba překladatele/překladatelky , ale nedává to smysl. 40 procent ()

Dýky z Karáčí (2022) (E04) 

Kamala letí do Pákistánu za svojí babičkou tam se dozví, že je (ta babička) taky džin a narazí na jakési chlápky z jakési skupiny nebo co to bylo  co ji něco sdělí pak jich nahání záporáci a konec. Ohledně té skupiny co to je za debilní krytí poznají se podle červených šátků to mají jako, že značku, že jsou z té skupiny. Má zakrytou hubu nic víc tak, že ho pozná každý kdo ho potká pokud ho zatknou a oddělají mu ho poznají ho hned. Jinak proč tam má ant-man street art kde se tam vůbec vzal a podle čeho ho kdo udělal a to, že Kamala bojuje s lidmi a všichni jsou s tím úplně v klidu je zvláštní tenhle seriál má celkově zvláštní chování lidí v přechozích dílech používala své schopnosti a bylo to na youtube tady je používá a každému je to šumák.   . Mimochodem Kamala je hodně debilní, když místo, aby byla inkognito si nasadí tu svou škrabošku, aby ji každý poznal 40 procent ()

Tehdy a teď (2022) (E05) 

Dobře tak, že si dáme islámskou teroristickou propagandu o tom jak jsou všichni muslimové hodní a Indové a Angličané jim ubližovaly může být akorát, že není vše tak černobílé jak to zde ukazují tady si dáme odkaz kde se píše  , že muslimové tehdy zabili 14 evropských jeptišek a zabíjeli ve velkém i hinduisty   https://cs.wikipedia.org/wiki/Prvn%C3%AD_v%C3%A1lka_v_Ka%C5%A1m%C3%ADru . U některého z dílů jsem psal, že se ten seriál nikam neposunuje záporáci nejsou zajímaví (tohle by se dalo zachránit nějakou omáčkou kolem jejich vzniku, ale to Marvel ani to nezvládá o závoji  se dozvíme zajímavého jen to, že nějakým způsobem zabíjí své členy a, že pokud se nechá otevřený  zničí svět nabízí se otázka proč to neřeší třeba Doktor Strange , když od prvního dílu eviduje hrozby pro Zemi , ale tvůrci by to vyřešily nejspíše tak, že to je tím, že není muslim to jen dokazuje jak si Marvel na to svoje univerzum nechá kálet ) . Jinak ty kostry vypadají příšerně já vím, že ty seriály mají menší rozpočet než filmy , ale tady ty triky kdy se změní živý člověk na kostru vypadají snad ještě hůře než v Spidermanovi od Raimiho z roku 2002 a přitom tohle je z roku 2022.  Moje přání do posledního dílu , i když s ničím s tím nepočítám ať se tam objeví Cpt Marvel a ať to nějakým způsobem naváže na Marvels co mají premiéru příští rok kde má Kamala taky hrát.  40 procent ()

Nic není normální (2022) (E06) 

Absolutně nezvládnutý konec seriálu. Kamala s Kamranem utíkají před úřadem pro likvidaci škod a to je celý díl. Pokud jste fanoušky digibordelu tak budete mít radost jelikož ta závěrečná scéna bije do očí svou nechutností pokud Vám vadil digibordel v Strážcích Galaxie 2 tak tohle je několikanásobně horší. Scéna ve škole je trapná a k smíchu jelikož to, že několik fízlů nedokáže zatknout hned zhruba 5 civilistů a nechají ozbrojení po sobě střílet softbalovými míčky ukazuje na jejich stupiditu   Dále pak seriál si sere na vlastní píseček tím, že Kamala řekne kdo je a všichni jsou s tím úplně v poho ačkoliv v předchozích dílech říkají, že být její matkou tak se stydí a považují ji za hrozbu. K čemu se tam řešil vůbec ten závoj byl tak ve 3 dílech vyřešil se v jednom tím, že skoro všichni umřely a pro seriál nebyl vůbec podstatný? P.s. co to bylo za potitulkovku wtf? 40 procent ()

Související novinky

Marvel oznámil Multiverse ságu

Marvel oznámil Multiverse ságu

24.07.2022

7. listopadu 2025, tohle datum si zapište do kalendáře, než se ještě třikrát změní, protože v tento den vstoupí do kin závěrečný snímek nejen šesté fáze MCU, ale taky čerstvě oznámené (a už nějakou…

Nová řada Daredevila potvrzena

Nová řada Daredevila potvrzena

20.05.2022

Na Disney+ oficiálně dorazí nová řada seriálu Daredevil. Informoval o tom server Variety, který tvrdí, že scenáristé Matt Corman a Chris Ord (Covert Affairs) byli zaúkolování napsat scénář a budou…

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel…

Filmová Batgirl našla režiséry

Filmová Batgirl našla režiséry

21.05.2021

Studio Warner Bros. už nějakou dobu chystá filmovou sólovku Batmanova sidekicka v podobě Batgirl. Snímek měl původně točit Joss Whedon, po jeho problémech se ale režisér stáhl do ústranní a místo něj…

Reklama

Reklama