Jen nastoupí do prestižní advokátní kanceláře, ale musí v ní pracovat jako She-Hulk. (Disney+)

oveckaoa

Jen vyhodí z práce jelikož , když bojovala proti Titanii strhla pozornost na sebe a ne na případ tak, že je bez práce . Ozve se jí chlápek co se proti ní soudil  s tím, že ji chce k němu do firmy, ale musí tam vystupovat jako She Hulk a Jen to vezme a dostane první případ žádost o propuštění Abominationa. První se jí to nelíbí jelikož bojoval proti Hulkovi , ale pak to nakonec vezme a v televizi se dozvíme, že někdo dal do televize záběry Abominationa z Shang Chiho. Potitulkovka úplně o hovně  v jedničce jsme se dozvěděly, že si Captain America asi zašukal ve dvojce sledujeme She Hulk jak pomáhá fotíkovi obě jsou o hovně a nemají ani žádný smysl. V tomto díle ubylo i humoru a není zde žádná akce. 60 procent ()

kitsuchan97

*7/10* Z mého pohledu se jedná o malinko lepší díl než ten úvodní. Jen se potýká s prvními pozitivní i negativními dopady své přeměny. Trochu škoda, že se ty problémy vyřešily brzy a poměrně jednoduše. Tak to tak vypadá, že uspěchanost bude za mě primárním problémem celého seriálu (ovšem co čekat od epizod se stopáží okolo 30 min...). Co se mi osobně velmi líbí je, jak se "end-credits" sekvence mění na základě událostí  dané epizody - je to drobnost, ale i tak cením. ()

BarryLyndon

Já se na to pořád zvráceně těším a ano, bylo to už lepší, ale pořád slabé. Hlavně jestli to má být Ally McBeal, viděl jí někdo z tvůrců? Protože byla maximálně drzá, chytrá a nápaditá. Tohle není ani jedno, klouže to jenom po povrchu.  A nejde o to, že by super hrdinka nemohla trpět šovinismem a jinými ženskými problémy, ale je to podané tak debilně, že je to asi nejvtipnější věc z celého dílu, nechtěně. Protože o těch problémech mluví dřív, než se v ději stanou, tak to pak působí, že si ten terč na čelo kreslí sama. ()

Kraty

No... 6/10 Určitě lepší jak díl první, věděl jsem že zas a znovu budu hatit další díl tohoto seriálu. Ale naštěstí ne!  Jde vidět že se víc zaměřili na to že Jenn není nikde zaměstnaná a musí si sáhnout na to pomyslné dno. Vážnost tu přesto byla o trochu větší i přes stejně dětinský humor se na to ale dalo koukat. Pár překvápek ve stylu že Bruce letí PRAVDĚPODOBNĚ na Sakaar nebo propojení s filmem Shang-Chi, kde se Abomination objevil. Nemluvě o Emilu Blonskymu o kterém jsme věděli už z traileru tu byl docela fajn. Jeho vysvětlení proč bojoval proti Hulkovi tu bylo docela dost hezky vysvětlený a docela jsem to i chápal. Jsem rád že nemusím nadávat na další epizodu. Ale abych nebyl jen pozitivní tak samozřejmě cgi, humor a ostatní menší věci... Mají ještě co zlepšovat. Na to že je to v rámci She-Hulk docela nadprůměr, tak tomu dávám 4 hvězdičky. Pokud jde o celkový pohled na celé mcu, tak si She-Hulk stále zaslouží jen 3 ubohé hvězdičky. Takže asi tak. ()

filmfanouch

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička měl již delší dobu pověst seriálu, který se každým dílem bude jevit jako zajímavější a zajímavější a co je důležitější - lepší a lepší. A minimálně v porovnání s první epizodou je u druhé epizody pokrok vidět. Především i proto, že fázi originu mají již diváci za sebou a mohou se vrhnout s Jennifer Walters do její snahy žít se svým zeleným alter egem, zároveň se přitom snažit, aby jí všichni kolem brali vážně nejen kvůli její stránce She-Hulk a především dokázat, že její pohlaví není handicap, který snižuje její pracovní výkonnost.   U druhé epizody je ještě výraznější sitcomový nádech, kdy se v několika momentech může divák snadno začít shánět po momentech, které by za normálních okolností volali po reakci živého publika (díky bohu, že není v seriálu doplněn falešný smích, který diváka pobízí k zasmání i v momentech, kdy vlastně nic zábavného zrovna na obrazovce není) a jakmile v pozadí začne běžet seriál Ally McBeal, rázem se jedné z hlavních inspirací celého seriálu skládá taková milá i když snadno těžce zpozorovatelná pocta.   Režie se stejně jako v případě prvního filmu chopila Kat Cairo a opět platí, že řemeslnou zajímavostí druhá epizoda neoplývá. Potěší alespoň milá pomrknutí (především jedno zásadní), představení organizace GLK/H, která se specializuje na obhajobu superhrdinů i jedno velmi zábavné pomrknutí na Neuvěřitelného Hulka. Právě z Neuvěřitelného Hulka se po 14 letech vrací Tim Roth do role Emila Blonskyho/Abominationa (pokud někdo náhodou nepočítá Rothův dabing pár Abominationových skřeků ze Shang-Chiho a legendy o deseti prstenech) a je jednoduše radost po delší době vidět Tima Rotha v akci. A náznak toho, jak se s jedním z prvních hlavních záporáků MCU bude v budoucnu zacházet zní poměrně zajímavě, i zde se ovšem snadno na skladě objevuje myšlenka, že ne všechny toto pojetí potěší. I když je dost pravděpodobné, že nic nebude tak snadné, jak se to celé zdá. Přesto si Roth i malý prostor krade pro sebe svou neskutečnou energií a je prostě radost ho vidět zpátky. A také je velmi snadné doufat, že se Roth ještě nějakou dobu zdrží.   Feministické motivy jsou prozatím pořád víceméně v zárodcích, už jen pár náznaků ovšem ukazuje, že se nejspíš v seriálu objeví příklad nějakého toho sexismu, s ním spojená šikana na pracovišti a především fakt toho, že Jennifer sice rázem dostává novou práci, musí jí ovšem vykonávat ve své zelené formě. To se může snadno jevit tak trochu ponižujícím způsobem, kdy se žena v právnické společnosti plné mužských kravaťáků stává takovým maskotem, která by si nejspíš bez svých nových darů v této firmě neškrtla. A dá se snadno očekávat, že tato linka ještě v následujících epizodách zažije nějaký ten vývoj.   She-Hulk: Neuvěřitelná právnička se tak po prvních 2 epizodách zatím pořád jen rozbíhá a své největší trumfy vytahuje pomalu, přesto se minimálně ukazuje, že obavy z výsledného seriálu můžou začít jít stranou. Chybí sice ještě pořád 7 epizod a na finální verdikt je tak ještě brzo, po dvou epizodách si ovšem seriál snadno začne omotávat diváka kolem prstu. I proto, že se Tatiana Maslany v titulní roli více vybarvuje jako naprostá castingová trefa.... () (méně) (více)

• Epizoda obsahuje bonusovou scénu uprostřed závěrečných titulků. (LUKICKK)
  • Když zoufalá Jenn (Tatiana Maslany) na notebooku hledá práci, na boku stránky můžeme vidět odkaz na článek, který zní: „Muž s ocelovými drápy zápasí v baru.“ Jde o narážku na Wolverina. Druhý odkaz zní: „Proč z oceánu trčí socha obrovského muže,“ což je první narážka na Eternals (2021) v celém MCU. (spacemaster)