Reklama

Reklama

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička

(seriál)
  • USA She-Hulk: Attorney at Law (více)
Trailer 1
USA, 2022, 5 h 9 min (Minutáž: 31–38 min)

Tvůrci:

Jessica Gao

Režie:

Kat Coiro, Anu Valia

Předloha:

Stan Lee (komiks)

Hudba:

Amie Doherty

Hrají:

Tatiana Maslany, Mark Ruffalo, Tim Roth, Jameela Jamil, Josh Segarra, Ginger Gonzaga, Renée Elise Goldsberry, Benedict Wong, Charlie Cox (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(9)

V seriálu She-Hulk: Neuvěřitelná právnička od Marvel Studios musí Jennifer Waltersová – advokátka zaměřující se na právní případy spojené se superlidmi – žít komplikovaným životem single ženy po třicítce, která je náhodou také zelená, dvoumetrová a supersilná obryně. (Disney+)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (215)

DragonnCZ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

4.5/10. - Absolutně sem vybouchl smíchy u toho .... ne jak se to snaží být humorný ale jak je to stupidní. Opravdu seriálové zklamání roku, jako hele ono by na tom nebylo nic špatnýho ten seriál by mě dobrou laťku, líbí se mi do čeho seriál šel že chce být komediální a odlehčený, ale problém je jak je sám o sobě stupidní ten scénář, jak polopatě šli bez nějakýho přemýšlení na she hulk, udělali z ní akorát debilního tupce, zvraty už jsou pomalu dramatičtější i v Ulici a o to víc ještě domrvili mýho milovanýho Daredevila, u kterýho jsem se pozastavoval jak má furt skvělý charakter a mám rád jeho styl chování, ale ten seriál to celý zmrvil. No a ten konec, no nic horšího vymyslet nemohli než si to udělat srandu ze sebe samého. Celý seriál se táhl jak debil. Půl hodinový epizody o hovně. Ok někdy se to snažilo být vtipný a někdy sem se zasmál. Ale povětšinu času jsem se smál jak je to stupidní. 4/10 a to jsem na to dost hodnej. Tenhle seriál by nespravilo ani 10 pořádných Daredevilů. No a Mattův komentář: ,,No to mi je pančku rodinka,, by přesně vystihl mě kdybych tam seděl XDDDD ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Výstrel naslepo, trápny pokus o originálnu zmenu žánru, nevyrovnané epizódy, zatiaľ nulová budúcnosť. V podstate jediný slabší Marvel počin je Ms. Marvel, ale tá je pre deti, toto neviem akú cieľovku malo mať, ale nie je to pre chlapov, nie je to deti, pre ženy to tutovka taktiež nie je, takže som mimo. Pokusy o búranie štvrtej steny s brutálne dosraným finále, to už len zaklincovali osud v hodnotení tohoto seriálu. Že Marvel vo svojich seriáloch vždy urobí downgrade schopností svojich superhrdinov, to síce neakceptujem, ale beriem už ako fakt, že ale skúša tieto stupidity, to už ma štve. Na štvrtú stenu tu máme Deadpoola, ktorý je nezrovnateľnej vtipnejší, akčnejší, dospelejší, drsnejší, nekompromisnejší. Na Hulka nemá She-Hulk ani náhodou, v čom to malo rozšíriť MCU? Či ide len o kvantitu nad kvalitu a všetko ostatné ide bokom? Ide len o brutálnu originalitu a všetko ostatné ide bokom? Čo tak urobiť ďalší seroš v štýle opery či muzikálu a ďalší v štýle telenovely? Ibaže by nie. Najlepšie boli prvé dve časti, potom to padlo k prúseru a koniec bol totálny výstrel naslepo. ()

Reklama

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Typově je ten seriál absolutně mimo cokoliv co bych za normálních okolností sledoval nebo by mě bavilo. Marvel bohužel do svých experimentů začal zahrnovat žánry, které nemám rád nebo se jim vyhýbám. Plus místy mizerný, místy zajímavý pokus (finále) o prolomení čtvrté stěny. Aby K.E.V.I.N. udržel zájem procpal do vedlejších postav Hulka, Abominationa, Wonga a Daredevila. Křečovité scénáře vychází sice z komiksu, ale z těch které cíleně v podstatě nečtu. Nevyrovnané triky pak kazí i celkový dojem ze sledování, ale upřímně, kdyby byl děj zajímavější asi bych jim to i odpustil. Nebýt hvězdného hereckého hostování již etablovaných postav byla by to mizérie. Tatiana Maslany není špatná, ale postava Hulkovy sestřenice nemá moc co nabídnout a tak pouze klouže po módních trendech. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

9/9 Komiksové příběhy se She-Hulk zbožňuju, takže seriál byl jasná volba. Ostatně jako všechny ženské seriály z MCU - Agent Carter, Jessica Jones nebo WandaVison, Ms. Marvel nebo Agatha. Osobně bych byla sice nejradši, pokud by seriál byl jedna k jedný adaptace řady The Sensational She-Hulk (1989-1994), ve který ještě přirozeně stárli supráci z válečných let, ale to už bych chtěla vážně moc. Takže i tahle moderní verze je fajn. Hostovačky dobré, módní výstřelky zábavné, sympatická hlavní hrdinka, romance s Daredevilem a závěr, který sice nebyl tak dobrý jako zákulisní epizody z Xenaverse, ale i tak ideální. ()

Sunny.69 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Eeeh. Jediný, co mě z MCU podobně otrávilo a znechutilo byl přitepleně debilní Moon Knight. Ale tohle? Tohle je next level shit. Tohle je fakt hrůza. Nerozumím tomu ani trochu... O čem to mělo být? Co bylo zápletkou seriálu? Co to jako mělo říct? Tvářilo se to asi jako rádoby vtipně feministická věc.. No ale ne. Není to ani vtipný, ani feministický, ani zábavný, ani nic. Jedinej dobrej díl ze série je ten, kde se zjevil Daredevil, kdyby tam tenhle díl nebyl, tak dám odpad. ()

Galerie (85)

Zajímavosti (48)

  • She-Hulk hrají ve skutečnosti dvě herečky. Tatiana Maslany (163 cm) poskytla obličej a scény na place před kamerou „odchodila“ kvůli své výšce Malia Arrayah (196 cm). (Rominator)
  • Epizoda obsahuje bonusovou scénu uprostřed závěrečných titulků. (LUKICKK)

Související novinky

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

Vision se vrátí ve vlastním seriálu

25.05.2024

V minulých letech se komiksácké studio Marvel s oznamováním nových projektů trošku urvalo z řetězu. Po vrcholné éře, kdy hlediště kin praskala ve švech pod nápory chtivých diváků, kteří potřebovali… (více)

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

Daredevila čeká reset, změní se toho ale víc

12.10.2023

The Hollywood Reporter včera přišel s obřím exkluzivním pohledem na současný stav televizní produkce studia Marvel, a pakliže máte jen trochu rádi komiksová dobrodružství okolo Iron Mana a spol.,… (více)

Tajná invaze má pomalý start

Tajná invaze má pomalý start

30.06.2023

Minulý týden si na streamovací službě Disney+ odbyl premiéru nový marvelovský seriál Tajná invaze. V ní se navrátivší se Nick Fury s tváří Samuela L. Jacksona snaží konfrontovat tajnou skupinu… (více)

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Měli jste pocit, že letošní léto bylo, alespoň co se nabídky v kinech a na streamovacích službách týče, doposud poněkud chudé? Pak vás nejspíš potěší zpráva, že srpen v tomhle směru ledacos napraví.… (více)

Reklama

Reklama