poster

Medvídek Pú a jeho velkolepé dobrodružství

 • USA

  Pooh's Grand Adventure: The Search for Christopher Robin

Animovaný / Rodinný / Komedie / Dobrodružný

USA, 1997, 70 min

Režie:

Karl Geurs

Předloha:

Alan Alexander Milne (kniha)

Scénář:

Karl Geurs

Hudba:

Carl Johnson

Producenti:

Karl Geurs
(další profese)
 • otík
  ***

  Podtitul: Hledání Kryštůfka Robina. Nejdříve si Kryštůfek s Púem užijí hezkého dne, jenže na druhý den Pú vyhlásí velké hledání Kryštůfka, který není tam, kde by měl být. Je čas oslovit Prasátku, nesmí chybět ani neposedný tygr, věčně hubující králíček a stoicky klidný Ijáček. Je třeba navštívit moudrou sovu a zažít pak pořádné dobrodružství. Pro dospělé to samozřejmě není, ale malé děti si tuto pohádku se zbytečnými a děj prodlužujícími písničkami užijí víc než jakoukoli pixarovku. Hudba: Carl Johnson(27.12.2014)

 • kajas
  **

  Po zhlédnutí životopisného snímku o autorovi jednoho z nejznámějších pohádkových medvídků jsem si po delší době troufla na další Púovo dobrodružství. I když se běžně ráda rozplývám nad roztomilými kreslenými zvířátky, tahle parta mi k srdci nikdy úplně nepřirostla a tento film považuji za jeden ze slabších v sérii. Bez písniček by byl možná snesitelnější.(8.8.2018)

 • zdeny99
  ***

  Medvídek Pú je sice legendární animovaná postava, ale mě se tak nelíbí, jak je uctívaná. Navíc tohle není ten klasický Medvídek Pú, kterého známe z filmu natočeného roku 1977 v produkci Walta Disneyho, MEDVÍDEK PÚ: NEJLEPŠÍ DOBRODRUŽSTVÍ. Přesto je to poklidná podívaná pro děti s krásnou animací, kde se Púova parta vydává hledat Kryštůfka Robina skrz Stokorcový les. Nejvíce na celém dílu mě zaujala ta chvíle, když na cestě vstoupili do hrůzostrašného trnového lesa, který vypadal jak z hororu, jelikož byl temný se samými masožravými rostlinami a trny. [172. hodnocení, 10. komentář, 74%](31.5.2019)

 • Viktooorka
  ***

  Jak to ten Kryštůfek jen říkal: "Jsi chytřejší než si mydlíš! - Pomohlo to?" ... Vím proč toho medvěda miluji. Rád jí a pořád mu kručí v břiše.. Jsem na tom stejně. Když mu někdo něco řekne, tak to hned zapomene, to mám taky.. A je stále pozitivní :o) Dokonalost :o)(18.4.2018)

 • Carol Pifková
  *****

  Macko Pú a jeho kamaráti nesklamali ani tentoraz. Veľa vtipných momentov a na konci dokonca aj trošku tých dojímavých. Aspoň teda pre mňa slzy som si udržala len tak tak. Zhliadnuté opäť v originále, pretože bez originálneho dabingu si to už ani neviem predstaviť. Titulky som nemala, pretože som to našla online ale dalo sa tomu dobre rozumieť. I keď pri Mackovi Pú sa stačí občas len pozerať.... pretože stále to má to svoje kúzlo.(28.4.2014)