Krásný Nový rok Medvídka Pú

Winnie the Pooh: A Very Merry Pooh Year

Muzikál / Animovaný / Rodinný

USA, 2002, 65 min

Mark Watters

i když zde v trochu přeslazeném vánočním guláši, přesto za ty roky neztratili tihle hrdinové svůj půvab... nostalgie se dere do žil a já se nemůžu ubránit čtvrté hvězdě... 70%(23.10.2008)

Ten první Vánoční příběh jsem jako malá milovala, akorát jsem byla zvyklá na jiný dabing, ale i tak příběh zůstává a vzhledem k tomu, že jsem od té doby opravdu hodně vyrostla, tak mě to už tolik nebavilo jako dříve.(2.9.2016)

• zette

Pro me hodne kycovita a urvana pohadka bez valneho deje. Postava Medvidka Pu mi neni v nicem blizka.(19.12.2013)

Méně otravných písniček Púovi a jeho přátelům jenom prospělo a příjemná vánoční atmosféra sálající z tohoto videofilmu nechá diváka aspoň na chvíli zapomenout na úmorná vedra posledních týdnů ;).(13.8.2018)

Nebýt toho věčně připomínaného Santa Clause, bylo by to super. Pohodový, příjemný a veskrze pozitivní vánoční příběh je pro děti jako stvořený. Není zde skoro žádná písnička, naopak je tu pár docela slušných hlášek především z Tygrových úst. Hudba: Mark Watters PS: veselý a vtipný Ijáček v části příběhu je neskutečně .... divný? Vypadá to docela coolově, když si hrdinové vymění kvůli Králíkovi své role. Ale Ijáček je bezkonkurenční. Dabing: Medvídek Pú - Jiří Knot, Prasátko - Tomáš Juřička, Tygr - Ota Jirák (zpěv Dušan Kollár), Králík - Stanislav Fišer (zpěv Jiří Korn), Kryštůfek Robin - Pavel Kříž (zpěv Jan Cina), Kanga - Jaroslava Brousková, Roo - Šimon Štěpán (zpěv Josef Vágner), Ijáček - Jaroslav Vlach (zpěv Roman Vocel), Sysel - Václav Vydra, vypravěč - Vladimír Brabec. Režie dialogu: Jaromír Polišenský, překlad: Michaela Bruková, hudební režie: Zoltán Liška, texty písní: Eduard Krečmar. Vyrobilo: Studio Virtual, rok: ???(10.8.2015)