Komentáře uživatelů k TV seriálu (45)

Tyhle potvory Bratří Warnerových a jejich sestry mě vždycky dovedly rozesmát. To je totiž tak moc trhlý, až je to hezký.(25.4.2003)

My jsme Warnerovi...a to je naše sestra:)))) Super je především satira na fungování filmového studia, ale i takové ptákoviny jako "Helllllooooo, nurse!!!!" jsou děsně nakažlivé. Nebo alespoň tehdy byly;)(23.5.2003)

Jedna z mála dobrých věcí, které dal Spielberg světu. 80 %(27.7.2004)

Bratri Warnerove jsou naprosto dokonaly. Jejich sestru jsem uz tak rad nemel, ale oni me dycky dokazali rozesmat...(7.9.2003)

Půl bodíka přidám čistě z nostalgie, jinak to ale nebylo nic moc. Jen to vždy zabavilo svou šílenou ztřeštěností, a vyšumělo do prázdna...(10.8.2009)

Souhlasím s názorem, že je to tak trhlé až je to pěkné. Někdy i poučné. Pamatujete si třeba na Yakkův zeměpis, ještě s Československem a Jugoslávii? Pokud ne hledejte na youtube třeba.(24.10.2010)

Otče náš, ktorý si na nebesiach, posväť sa meno tvoje, príď kráľovstvo tvoje, buď vôľa tvoja ako v nebi, tak i na zemi. Chlieb náš každodenný daj nám dnes a odpusť nám naše viny, ako i my odpúšťame svojim vinníkom, a neuveď nás do pokušenia, ale zbav nás Zlého. Amen. No a teraz keď som sa pomodlila, tak zasrané televízne stanice ako trápna JOJ s jej ostrovtipom a zaostalá Markíza so smrtiacimi filmami by mohli dať niečo poriadne ako je toto a nie tie sračky typu Bučkovci.(11.3.2013)

Ach Bože, zamknuli je do věže, ale oni zdrhnou zas! Nedokážu zapomenout zvláště na ten díl, kdy bratři ukazovali Picassovi, jak mají kreslit a taky jak Einsteinovi pomohli s jeho slavnou teorií.(13.4.2006)

'my jsme animaci vazeni, cvoci radne prasteni. my jsme vazne prastene, postavicky kreslene, jsme vazne cvoci, neni to jen pocit, ve dne ba i v noci, my animaci jsme a ne, ze ne!..." - animaci jsou stale s oblibou promitani v ustavech pro choromyslne.(20.11.2005)

Můj milovanej pořad na tehlejším Supermaxu :o)(5.8.2007)

Made by Cartoon Network...čo to znamená...že to bolo skvelá rozprávka, keď som bol mladý...a dodnes si to pamätám(22.9.2008)

• Marek1991

Tak toto sa mi vážne nepáčilo. Bolo to prehnané a nejak som sa veľmi nebavil, skôr príbeh s tými dvoma myšami bol lepší, ale toto ozaj neprekročilo priemer.(2.9.2012)

Kde jsou ty doby, kdy jsem každé víkendové ráno koukal na Supermaxu nejdříve na Animáky a poté na Dobrodružství Rudly a Koumáka, kteří dostali svůj vlastní seriál. Vtipná byla už znělka studia Warner Brothers před samotnými Animáky, ve které se objevili všechny postavičky Looney Tunes (mimochodem, ti měli v Animácích vydařená camea). Pak přišla ta chytlavá pínička a po ní v prvním filmu trojice sourozenců Warnerových, kteří předvedli, jak dovést někoho k šílenství. Pak následovali další dva filmy s jinými hrdiny (Veverka Kecka, předškolačka Minka, holubi Péřáci, kočka Rita či myši Ruda s Kápem - Rudla s Koumákem).(5.11.2006)

My Áááánimááci jsme, máme smlouvy výhodné... Jsme správně praštěné, postavičky kreslené, jsme vážne cvoci, není to jen pocit my ÁÁÁnimááácííí jsme ! ! ! ! Pořád mi tohle zní v uších... I když už jsem to pěknou řádku let neviděl... A je bylo to suuuper(3.1.2007)

• hous.enka

Na muj vkus prilis sileny a excentricky. Takovyhle humor nemam rada.(26.5.2011)

Pomatuju si jen jedinou scénu, jak tam byl Einstein a vymyslel teorii relativity :D Hrozná blbost, ale sranda.(12.10.2010)

Tyto praštěné postavičky se mi jednou dobou tak líbily že sem si je i nahrával z televize a vůbec mi nevadilo že je to v cizině a narozumím tomu ani slovo. Sourozenci Yakko, Wakko, Dot, trojice holubů, mrzutá veverka, dva myšáci a další hrdinové tohoto skvělého seriálu mi zkrátka učarovali ani dnes se můj pohled na ně nemění.(26.2.2006)

Dokonalý animovaný seriál. Veď je za tým pán Spielberg. Nápady a nápady, kopa srandy a skvelých postavičiek ( je ťažké si vybrať favoritov ).(23.1.2011)

Jako malý jsem furt uháněl rodiče aby mě pustili k televizi nebo mi toa spoň nahrávali na video, protože u tohodle jsem nemohl propásnout ani jeden díl. Ještě teď bych se na to podíval :-D. Plný počet... není co řešit.(4.2.2008)

Jeden z mých nejoblíbenejších dětských pokladů (hlavně ústřední píseň). Zatímco Disney v devadesátých letech upadal, Warneři se jakoby nezměnili a i nové postavy měly co dát. Více než ústřední trojku sourozenců Warnerových jsem však miloval Rudlu a Koumáka, kteří se zrovna dnes večer chystají ovládnout svět.(16.7.2009)

Divnej seriál s divnou animací. A bylo to celkem šílený :-)!(27.2.2007)

Clinton válí pop i jazz! :D(28.10.2009)

MILOVAL jsem to. Úvodní znělku, i to přerostlý kuře a ty dvě myši, ty byly bezvadný :-)(16.12.2009)

• Drnqonovic

Vždycky jsem ty slizký šmejdy nenáviděl!(7.9.2010)

Tento seriál sjem milovala.. ještě ted mám možná nekde doma balon na kterém jsou nakreslení :)(27.4.2011)

Už si to moc nepamatuju, ale vím, že mě to bavilo.(22.6.2011)

• Lukiš

Nuda!!!!(29.6.2005)

"My anímaci jsem, my jsme prostě cvoci praštění". Už si z toho skoro nic nepamatuju, ale byla to dobrá ujetost.(9.7.2010)

"Pískat si při práci: dobrý nápad: Pískat si při jídle:..."(24.5.2003)

Fuck yeah ! Tak toto je môj najobľúbenejší seriál môjho detstva. Kým moji rovesníci fičali na Káčerove alebo Šmolkoch ja som s úžasom sledoval toto. Aninaniacs chodili tuším na Supermaxe a potom aj na ČT1 a hneď si ma dokázali získať svojím spracovaním, podivnými príbehmi a úžasným humorom, ktorý sa nedal porovnať s ničím iným čo bolo vtedy v televízií. Taktiež som miloval tie geniálne pesničky typu: Balada o Magalhaesovi, Prezident song, Pamama Canal, Nations of the world a mnohé, mnohé iné. Postavy - úplny úžas, Yakka, Wakka a Dot som mal rád rovnako a tak isto aj mafiánske holuby, Slappy a Skippyho Squirrel, Hello Nurse... Dnes už sledujem tento seriál iba v originálnom znení, čo ešte vylepšilo celkový dojem. Vtedy pred 10 rokmi som veľkému množstvu vtipov a narážiek (typu Wheel of Morality, Fox censors, Who´s on stage? atď.) nerozumel či už to bolo tým že sa daná vec nedala preložiť do češtiny alebo som bol jednoducho primalý. Takže zato, že ma toto "dielo" pobavio 2x za život v úplne inej rovine dávam 5* a Animaniacs získavajú čestné miesto v mojej TOP 10 seriálov.(15.7.2011)

• Mr.curry

Strašné, ale na Supermaxu zabírali i celou hodinu, a co potom, že.(18.8.2013)

Animáci jsou naprosto špičkoví...ale úplně nejvíc hltám myšáky Rudu a Kápa, kteří se neustále pokouší ovládnout svět!!!(4.5.2006)

• Mbeast

Tak tohle jsem nesnášel už jako malej.(13.7.2009)

Vtipna ujetost o bratrech a sestre Warnerovych co vzdy prekvapi nejakou silenosti.(9.7.2010)

Seriál vďaka ktorému si dodnes pamätám Einsteinov vzorec E = m.c^2. Nechápem prečo týchto súrodencov zavreli do veže, sú jedni z mnohých Warner Bros postavičiek, ktoré považujem za múdrych a bláznivých zároveň. Ešte ako krpec som to pozerával a občas som nerozumel niektorým vtipom a nepoznal som všetky ostatné postavy, ale časom sa to zlepšilo.(9.5.2013)

• Empire

Ani náhodou nedosahují kvalit Disneyovek ( My z Kačerova, Gumítci , Medvěd ballo, Rychlá Rota)(23.9.2004)

Ale jo, občas to bylo zajímavé. Občas ovšem nikoliv. Holubi nebyli zajímaví vůbec. (Ten nejblbější ze sourozenců: "A to je vaše sixtínská kaple ? A co jste udělal s předchozíma patnácti?")(2.3.2009)

• LuNaj

Tihle mrňousci mi nikdy nepřišli vtipní. V dětsví jsem jejich sledováním zabíjel čas než začne něco POŘÁDNÉHO (Bugs Bunny, Duck Tales, apod.). A dá se říct, že jsem se dost nudil.(13.7.2009)

nikdy nezabudnem na to ako mi spestrovali moje detstvo a mrzi ma ze kazdeho koho sa spýtam ci ten serial pozna, nikto nevie co to je :( ale aj tak....Joko, Voko a Dáda boli božííííí(2.11.2011)

Moc mám rád tenhle "song": Yakko's World.(1.3.2012)

Nejlepší animovaný seriál, který jsem doteď viděl. Ta nadsázka, ty pomrkávačky do světa dospělých - to doteď nemá obdoby. Kéž by si některá TV lajzla reprízu s původním dabingem ...(22.3.2015)

Výborný seriál pro mládež, který je velmi vtipný, dobře vykonstruovaný a chytrý. Sympatické postavičky, které hodně naučí.(24.6.2012)

Kdo by neznal tuhle trojici sourozenců - vždycky mě dovedli rozesmát. Totálně trhlý seriál, ale nic jiného se od něj ani nečeká:) My ánimáci jsme, máme smlouvy výhodné...!!(17.3.2011)

Supermax forever!(3.9.2011)

Přiznám se, že ještě před rokem jsem o tomhle seriálu neměla ani tušení. Teď umím Nations of the World zpaměti a s mladšími sourozenci se zdravíme slovy "Hello Nurse". Narazila jsem na ně při brouzdání filmografií Roba Paulsena (o kterém se nejspíš budu zmiňovat u každého filmu a seriálu, ve kterém účinkoval nebo účinkuje) a rozhodně toho nelituji. Je to naprosto úžasná ztřeštěnost (stejně jako pozdější spinoff Pinky and the Brain) se skvělým obsazením (a to mluvím o původním zněním, s českým dabingem jsem v podstatě neměla tu čest) a neuvěřitelnými nápady. Prostě... kdyby Animáky začala ČT znova vysílat, nikdo by mě od obrazovky neodtrhnul...(4.5.2015)