Komentáře uživatelů k TV seriálu (44)

 • Oskar
  ****

  Jedna z mála dobrých věcí, které dal Spielberg světu. 80 %(27.7.2004)

 • Galadriel
  *****

  Tyhle potvory Bratří Warnerových a jejich sestry mě vždycky dovedly rozesmát. To je totiž tak moc trhlý, až je to hezký.(25.4.2003)

 • Gemini
  ****

  My jsme Warnerovi...a to je naše sestra:)))) Super je především satira na fungování filmového studia, ale i takové ptákoviny jako "Helllllooooo, nurse!!!!" jsou děsně nakažlivé. Nebo alespoň tehdy byly;)(23.5.2003)

 • sepp
  ****

  Bratri Warnerove jsou naprosto dokonaly. Jejich sestru jsem uz tak rad nemel, ale oni me dycky dokazali rozesmat...(7.9.2003)

 • Davies182
  ***

  Půl bodíka přidám čistě z nostalgie, jinak to ale nebylo nic moc. Jen to vždy zabavilo svou šílenou ztřeštěností, a vyšumělo do prázdna...(10.8.2009)

 • Ampi
  *****

  Souhlasím s názorem, že je to tak trhlé až je to pěkné. Někdy i poučné. Pamatujete si třeba na Yakkův zeměpis, ještě s Československem a Jugoslávii? Pokud ne hledejte na youtube třeba.(24.10.2010)

 • Carol Pifková
  ****

  Otče náš, ktorý si na nebesiach, posväť sa meno tvoje, príď kráľovstvo tvoje, buď vôľa tvoja ako v nebi, tak i na zemi. Chlieb náš každodenný daj nám dnes a odpusť nám naše viny, ako i my odpúšťame svojim vinníkom, a neuveď nás do pokušenia, ale zbav nás Zlého. Amen. No a teraz keď som sa pomodlila, tak zasrané televízne stanice ako trápna JOJ s jej ostrovtipom a zaostalá Markíza so smrtiacimi filmami by mohli dať niečo poriadne ako je toto a nie tie sračky typu Bučkovci.(11.3.2013)

 • Fingon
  *****

  Ach Bože, zamknuli je do věže, ale oni zdrhnou zas! Nedokážu zapomenout zvláště na ten díl, kdy bratři ukazovali Picassovi, jak mají kreslit a taky jak Einsteinovi pomohli s jeho slavnou teorií.(13.4.2006)

 • Zodd
  ****

  Něco patří do zlatého fondu animace, jiné části se zas snaží diváka opít jedním rohlíkem. Dokonale vykalkulované v dobrém slova smyslu, ale nikoli masterpiece, natož jeden z nejlepších animovaných seriálů všech dob. Z těch méně populárních segmentů IMHO stojí za pozornost Rita a Runt, který je tak trochu černá ovce seriálu, přesto svůj svérázný parodických humor má. Jinak Yakko, hybrid Bugse Bunnyho a Groucha Marxe, je skvělý, dvojice myší jakbysmet. Občas až šílené inuendo pobaví a nažene mráz po zádech. Animáč pro děti, který čelil skandálu v plánech merchandizingu kvůli tomu, že byl více populární u teenagerů a dospělých, wow. Nicméně mnohem méně populární minulý collab se Spielbergem Tiny Toon Adventures byl prostě vyváženější v rozložení humoru pro děti a dospělé a fungoval lépe. Jen škoda, že jsou proti němu vzhledem k námětu předsudky. P.S. Československo v roce 1993? No tak, Warneři :((15.9.2018)

 • 902 10
  *****

  'my jsme animaci vazeni, cvoci radne prasteni. my jsme vazne prastene, postavicky kreslene, jsme vazne cvoci, neni to jen pocit, ve dne ba i v noci, my animaci jsme a ne, ze ne!..." - animaci jsou stale s oblibou promitani v ustavech pro choromyslne.(20.11.2005)

 • Torision
  *****

  Můj milovanej pořad na tehlejším Supermaxu :o)(5.8.2007)

 • hous.enka
  **

  Na muj vkus prilis sileny a excentricky. Takovyhle humor nemam rada.(26.5.2011)

 • bloom
  *****

  Kde jsou ty doby, kdy jsem každé víkendové ráno koukal na Supermaxu nejdříve na Animáky a poté na Dobrodružství Rudly a Koumáka, kteří dostali svůj vlastní seriál. Vtipná byla už znělka studia Warner Brothers před samotnými Animáky, ve které se objevili všechny postavičky Looney Tunes (mimochodem, ti měli v Animácích vydařená camea). Pak přišla ta chytlavá pínička a po ní v prvním filmu trojice sourozenců Warnerových, kteří předvedli, jak dovést někoho k šílenství. Pak následovali další dva filmy s jinými hrdiny (Veverka Kecka, předškolačka Minka, holubi Péřáci, kočka Rita či myši Ruda s Kápem - Rudla s Koumákem).(5.11.2006)

 • mysiak
  *****

  Made by Cartoon Network...čo to znamená...že to bolo skvelá rozprávka, keď som bol mladý...a dodnes si to pamätám(22.9.2008)

 • Marek1991
  **

  Tak toto sa mi vážne nepáčilo. Bolo to prehnané a nejak som sa veľmi nebavil, skôr príbeh s tými dvoma myšami bol lepší, ale toto ozaj neprekročilo priemer.(2.9.2012)

 • verbst
  *****

  My Áááánimááci jsme, máme smlouvy výhodné... Jsme správně praštěné, postavičky kreslené, jsme vážne cvoci, není to jen pocit my ÁÁÁnimááácííí jsme ! ! ! ! Pořád mi tohle zní v uších... I když už jsem to pěknou řádku let neviděl... A je bylo to suuuper(3.1.2007)

 • zipper111
  ***

  Pomatuju si jen jedinou scénu, jak tam byl Einstein a vymyslel teorii relativity :D Hrozná blbost, ale sranda.(12.10.2010)

 • corpsy
  *****

  Dokonalý animovaný seriál. Veď je za tým pán Spielberg. Nápady a nápady, kopa srandy a skvelých postavičiek ( je ťažké si vybrať favoritov ).(23.1.2011)

 • Rockwood
  *****

  Jako malý jsem furt uháněl rodiče aby mě pustili k televizi nebo mi toa spoň nahrávali na video, protože u tohodle jsem nemohl propásnout ani jeden díl. Ještě teď bych se na to podíval :-D. Plný počet... není co řešit.(4.2.2008)

 • MarekT
  ****

  Jeden z mých nejoblíbenejších dětských pokladů (hlavně ústřední píseň). Zatímco Disney v devadesátých letech upadal, Warneři se jakoby nezměnili a i nové postavy měly co dát. Více než ústřední trojku sourozenců Warnerových jsem však miloval Rudlu a Koumáka, kteří se zrovna dnes večer chystají ovládnout svět.(16.7.2009)

 • tomeek
  ****

  Clinton válí pop i jazz! :D(28.10.2009)

<< předchozí 1 2 3
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace