Animáci

• USA Animaniacs
Animovaný / Rodinný / Komedie / Muzikál
USA / Japonsko, (1993–1998), 34 h 41 min (Minutáž: 21–22 min)

Rob Paulsen, Tress MacNeille, Jess Harnell, Frank Welker, Maurice LaMarche, Sherri Stoner, Jeff Bennett, Nate Ruegger, Chick Vennera, Jim Cummings (více)

Série(5) / Epizody(99)

Sourozenci Yakko, Wakko a Dot Warnerovi způsobili před padesáti lety tolik škody a zmatku, že museli být zavřeni ve vodárenské věži Warner Bros. Podařilo se jim uniknout a spolu se svými stejně praštěnými kamarády zažívají bláznivá a legrační dobrodružství. (oficiální text distributora)

Galadriel

Tyhle potvory Bratří Warnerových a jejich sestry mě vždycky dovedly rozesmát. To je totiž tak moc trhlý, až je to hezký. ()

Gemini

My jsme Warnerovi...a to je naše sestra:)))) Super je především satira na fungování filmového studia, ale i takové ptákoviny jako "Helllllooooo, nurse!!!!" jsou děsně nakažlivé. Nebo alespoň tehdy byly;) ()

Davies182

Půl bodíka přidám čistě z nostalgie, jinak to ale nebylo nic moc. Jen to vždy zabavilo svou šílenou ztřeštěností, a vyšumělo do prázdna... ()

sepp

Bratri Warnerove jsou naprosto dokonaly. Jejich sestru jsem uz tak rad nemel, ale oni me dycky dokazali rozesmat... ()

Ampi

Souhlasím s názorem, že je to tak trhlé až je to pěkné. Někdy i poučné. Pamatujete si třeba na Yakkův zeměpis, ještě s Československem a Jugoslávii? Pokud ne hledejte na youtube třeba. ()

Carol Pifková

Otče náš, ktorý si na nebesiach, posväť sa meno tvoje, príď kráľovstvo tvoje, buď vôľa tvoja ako v nebi, tak i na zemi. Chlieb náš každodenný daj nám dnes a odpusť nám naše viny, ako i my odpúšťame svojim vinníkom, a neuveď nás do pokušenia, ale zbav nás Zlého. Amen. No a teraz keď som sa pomodlila, tak zasrané televízne stanice ako trápna JOJ s jej ostrovtipom a zaostalá Markíza so smrtiacimi filmami by mohli dať niečo poriadne ako je toto a nie tie sračky typu Bučkovci. ()

Fingon

Ach Bože, zamknuli je do věže, ale oni zdrhnou zas! Nedokážu zapomenout zvláště na ten díl, kdy bratři ukazovali Picassovi, jak mají kreslit a taky jak Einsteinovi pomohli s jeho slavnou teorií. ()

Zodd

Něco patří do zlatého fondu animace, jiné části se zas snaží diváka opít jedním rohlíkem. Dokonale vykalkulované v dobrém slova smyslu, ale nikoli masterpiece, natož jeden z nejlepších animovaných seriálů všech dob. Z těch méně populárních segmentů IMHO stojí za pozornost Rita a Runt, který je tak trochu černá ovce seriálu, přesto svůj svérázný parodických humor má. Jinak Yakko, hybrid Bugse Bunnyho a Groucha Marxe, je skvělý, dvojice myší jakbysmet. Občas až šílené inuendo pobaví a nažene mráz po zádech. Animáč pro děti, který čelil skandálu v plánech merchandizingu kvůli tomu, že byl více populární u teenagerů a dospělých, wow. Nicméně mnohem méně populární minulý collab se Spielbergem Tiny Toon Adventures byl prostě vyváženější v rozložení humoru pro děti a dospělé a fungoval lépe. Jen škoda, že jsou proti němu vzhledem k námětu předsudky. P.S. Československo v roce 1993? No tak, Warneři :( ()

902 10

'my jsme animaci vazeni, cvoci radne prasteni. my jsme vazne prastene, postavicky kreslene, jsme vazne cvoci, neni to jen pocit, ve dne ba i v noci, my animaci jsme a ne, ze ne!..." - animaci jsou stale s oblibou promitani v ustavech pro choromyslne. ()

Marek1991

Tak toto sa mi vážne nepáčilo. Bolo to prehnané a nejak som sa veľmi nebavil, skôr príbeh s tými dvoma myšami bol lepší, ale toto ozaj neprekročilo priemer. ()

corpsy

Dokonalý animovaný seriál. Veď je za tým pán Spielberg. Nápady a nápady, kopa srandy a skvelých postavičiek ( je ťažké si vybrať favoritov ). ()

bloom

Kde jsou ty doby, kdy jsem každé víkendové ráno koukal na Supermaxu nejdříve na Animáky a poté na Dobrodružství Rudly a Koumáka, kteří dostali svůj vlastní seriál. Vtipná byla už znělka studia Warner Brothers před samotnými Animáky, ve které se objevili všechny postavičky Looney Tunes (mimochodem, ti měli v Animácích vydařená camea). Pak přišla ta chytlavá pínička a po ní v prvním filmu trojice sourozenců Warnerových, kteří předvedli, jak dovést někoho k šílenství. Pak následovali další dva filmy s jinými hrdiny (Veverka Kecka, předškolačka Minka, holubi Péřáci, kočka Rita či myši Ruda s Kápem - Rudla s Koumákem). ()

verbst

My Áááánimááci jsme, máme smlouvy výhodné... Jsme správně praštěné, postavičky kreslené, jsme vážne cvoci, není to jen pocit my ÁÁÁnimááácííí jsme ! ! ! ! Pořád mi tohle zní v uších... I když už jsem to pěknou řádku let neviděl... A je bylo to suuuper ()

mysiak

Made by Cartoon Network...čo to znamená...že to bolo skvelá rozprávka, keď som bol mladý...a dodnes si to pamätám ()

MarekT

Jeden z mých nejoblíbenejších dětských pokladů (hlavně ústřední píseň). Zatímco Disney v devadesátých letech upadal, Warneři se jakoby nezměnili a i nové postavy měly co dát. Více než ústřední trojku sourozenců Warnerových jsem však miloval Rudlu a Koumáka, kteří se zrovna dnes večer chystají ovládnout svět. ()

Rockwood

Jako malý jsem furt uháněl rodiče aby mě pustili k televizi nebo mi toa spoň nahrávali na video, protože u tohodle jsem nemohl propásnout ani jeden díl. Ještě teď bych se na to podíval :-D. Plný počet... není co řešit. ()