Komentáře uživatelů k TV seriálu (44)

 • Galadriel
  *****

  Tyhle potvory Bratří Warnerových a jejich sestry mě vždycky dovedly rozesmát. To je totiž tak moc trhlý, až je to hezký.(25.4.2003)

 • burg
  *****

  Kdo by neznal tuhle trojici sourozenců - vždycky mě dovedli rozesmát. Totálně trhlý seriál, ale nic jiného se od něj ani nečeká:) My ánimáci jsme, máme smlouvy výhodné...!!(17.3.2011)

 • Untouchabl
  *****

  Supermax forever!(3.9.2011)

 • MerryellaB
  *****

  Přiznám se, že ještě před rokem jsem o tomhle seriálu neměla ani tušení. Teď umím Nations of the World zpaměti a s mladšími sourozenci se zdravíme slovy "Hello Nurse". Narazila jsem na ně při brouzdání filmografií Roba Paulsena (o kterém se nejspíš budu zmiňovat u každého filmu a seriálu, ve kterém účinkoval nebo účinkuje) a rozhodně toho nelituji. Je to naprosto úžasná ztřeštěnost (stejně jako pozdější spinoff Pinky and the Brain) se skvělým obsazením (a to mluvím o původním zněním, s českým dabingem jsem v podstatě neměla tu čest) a neuvěřitelnými nápady. Prostě... kdyby Animáky začala ČT znova vysílat, nikdo by mě od obrazovky neodtrhnul...(4.5.2015)

1 2 3 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace