poster

Nová dobrodružství Medvídka Pú (TV seriál)

 • anglický

  New Adventures of Winnie the Pooh, The

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 1988, 83x30 min

Režie:

Karl Geurs

Scénář:

Karl Geurs

Producenti:

Karl Geurs
(další profese)
 • duklak2
  ****

  Kdysi dávno jsem byl velmi zaskočen, když místo mých oblíbených Kačerů a Rychlé roty se objevil na obrazovce jakýsi medvídek. Byl velmi roztomilý. Jeho každodenní dobrodružství mě velmi chytly a já se vždy nemohl dočkat dalších dílů. Tehdy dávno, já ještě jako malý svišť, jsem si každou sobotu a neděli nařídil budík a ráno vstal a hned se mi moje očička rozzářila, když jsem viděl žlutého medvídka. Mými nejoblíbenějšími postavami v tomto seriálku byly samozřejmě Pú a Ijáček, který měl neustále ve všem smůlu. Vím, že epizody skoro žádný děj neměly, ale to nevadilo. Seriál byl neuvěřitelně barevně vykreslen a všemožné barvy zde hrály hlavní prim. Dále musím zdůraznit, že díky medvídkovi jsem poprvé v životě ochutnal med, který byl tak sladký, jako všechny postavičky ze Stokorcového lesa. Hodnocení je více než jasné. Novým dobrodružstvím dávám stejně jako původním dílům 4 hvězdy.(8.11.2008)

 • RadimFišer
  ****

  Pamatuji si tygříka, ten měl z nich asi nejlepší hlas. Kdybych všechny sjednotil a vybavil si ty barvy tak bych hodnotil za tři. Ale bylo to v mém dětství, kdy mě ten seriál oslovil. Byla to pro mě vzácnost, americká vzácnost, něco co se víceméně lišilo od RR a dalších pohádek. Tohle nebyly české hodné seriálky pro děti. Tohle byla věc kterou jsem miloval. Vlastně jsem si dával med jenom kvůli Púovi, protože jsem věřil jak je dobrý. Mňam.(8.11.2008)

 • wendelin9
  ****

  Nejlepsi detsky serial vsech dob!... Nenazrany medvidek Pu, vystrasene Prasatko, skakajici prasteny Tygrik, vecne nastvany mravokarce Kralik, oslik Ijacek, ktery je vecne mimo a mnoho dalsich zviratek tvori tak uzasnou partu, ze je vlastne jedno, ze jejich dobrodruzsvi se stale opakuji a pokud vam neni 5 let usinate nudou... No kdo by tyhle nerozlucne kamarady, kteri sou tak roztomile hloupoucci a pitomi nemel rad?.... Btw. 3D verze, ve ktere uz neni Kristufek Robin, ale nejaka mala holka, ktera spolu s Tygrem a Puem tvori sileny tym spionu v modrem je urazka klasiky :/(20.3.2008)

 • novoten
  **

  Velmi násilně poučné (sova, králík, Kryštůfek), velmi toporně vtipné (Pú) a jen díky dvěma postavám s občas solidním dílem. Věčně rozjuchaný Tygr a hlavně geniální Ijáček měli za to, že jsem kdysi tenhle patvar sledoval celkem často. Scénáristům totiž chyběla odvaha. Občas se odhodlali k zajímavější zápletce než obvykle, ale ta většinou skončila buď tak nevinně, až zničila celý díl nebo natolik zvláštně (ve stylu příhod v knižní předloze), že další podobné už u Disneyho projít nemohly.(5.7.2005)

 • Potjoc
  ****

  Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Celý rok 2005 jsem to sledoval.Ta úvodní znělka mi dává úsměv na tváři. Na to, že je to pro malé děti, tak tam byly groteskní situace - kromě různých pádů ze stromů, či létání do vzduchu, tam byly i legrace z vlastností postaviček, zápletky komediální. Na to, že se to ikskrát předabovalo, tak tam zatím zůstali většina původních dabérů. Medvídka Pú mám obecně rad, ale tato serie je nejlepší ze všech.(11.5.2015)

 • - Poté, co Paul Winchell, který namluvil Tygra, odešel ze seriálu, převzal jeho roli Jim Cummings, který už daboval i Medvídka Pú. (HappySmile)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace