Predátoři zblízka s Joelem Lambertem

Hudba:

Timo Baker

Účinkují:

Joel Lambert

Pořad "Predátoři zblízka s Joelem Lambertem" vám ukáže predátory tak, jak jste je ještě neviděli. Pořad se natáčel po celém světě, od Zambijských plání přes mrazivé pustiny Severního ledového oceánu po vody u Mysu dobré naděje, kde se to hemží žraloky. Díky jedinečné technologii se tým setkává tváří v tvář se lvy, hyenami, ledními medvědy i žraloky. Dostali se k šelmám tak blízko, že mohli provést jedinečné vědecké pokusy a téměř cítit skutečnou sílu těchto efektivních vraždících strojů. Bývalý člen elitní jednotky Navy SEALs Joel Lambert využije při stopování a studiu těchto predátorů veškeré své zkušenosti. Díky neuvěřitelné blízkosti bylo možné provést experimenty, které by jinak byly v divočině zcela nemožné. S pomocí měřiče skousnutí zjistíte, jak silný je stisk lví tlamy, a pomocí hlavolamu změříme inteligenci hyen. Věda nám tak pomůže poodhalit tajemství síly predátorů. (Discovery Channel)

radomiil

Naprosto excelentní a dechberoucí záběry jedním ze 2.prototypů kamery k nočnímu snímání, vytvořené z nejmodernějších materiálů používané snad v kosmickém průmyslu- drobnosti jako třeba žilnatá část ve sloním uchu s neuvěřitelně ztvárněným prostředím jsou fascinující ()