Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(18)

Obsahy(1)

Poté, co se zapletl do smrtícího skandálu, obchodník v čelní londýnské banky bojuje za očištění svého jména, ale namísto toho odhaluje mezinárodní spiknutí řízené mocnými silami působícími ve stínu... Massimo Ruggero (Alessandro Borghi) vydělá pro svoji banku miliony tím, že spekuluje běhěm řecké krize s nadějí, že získá pozici zástupce ředitele. Prezident Dominic Morgan (Patrick Dempsey) jej však odmítně povýšit z důvodu skandálu zasahujícího do jeho minulosti. (mac000)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

hufnagel 

všechny recenze uživatele

Banky nám úplne beztrestne riadia náš život.Zoberte si najväčšiu zlodejinu,krízu v roku 2008.Kto bol potrestaný za škodu pár miliárd dolárov,ktorú spôsobili banky?Jeden nižší úradník banky.A niekto kto je úplne navrchu,ťahá nenápadne za špagáty všetkých kreatúr. ()

ER 

všechny recenze uživatele

Velký svět financí se všemi možnými machinacemi se odkrývá v tomto seriálu, který sice trochu odtažitě ,ale střihově parádně, se snaží mnohé vysvětlit. Jako podklad si bere na mušku hypoteční krizi 2008. Velkým plusem jsou hlavní protagonisté, na jejichž hereckých postavách je skvěle vidět jejich odosobnění od reálného života, podřízenému penězi. Což se vztahuje na celý finanční sektor. Kriminální zápletka dodává prvek správného napětí a ukazuje, kam až jsou schopni protagonisté velkého světa financí zajít (a nejen, co se lidského života týče). Tohle se povedlo. ()

Reklama

Galerie (711)

Reklama

Reklama