Reklama

Reklama

Nemocnice v první linii

(TV seriál)
  • angličtina Hospitals in the First Line (festivalový název)
Dokumentární / Reality-TV
Česko, 2020, 26 min

Náročná práce i soukromí zdravotníků v první linii během boje s koronavirem zblízka. Nahlédněte za zdi dvou fakultních nemocnic... Dokumentární cyklus sleduje naše sestry a lékaře v době pandemie koronaviru. Budeme mapovat aktuální situaci ve vybraných nemocnicích. Jak boj s koronavirem ovlivňuje práci veškerého zdravotního personálu? Co se děje za zdmi nemocnic? S kamerou divák nahlédne do první linie a přímo pod ruce těm, kteří jsou vystaveni riziku nejvyššímu. Každodenní vypjaté situace na pracovišti ovlivňují i rodinné zázemí a soukromé životy zdravotníků. Jak se jim v této těžké době daří vše skloubit? (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

Mistr119 

všechny recenze uživatele

Původní hodnocení za 3*, ale snižuju na dvě za ten příšerný patos. Na klinice jim leží dva vážné intubované případy a těch prolitých slz...kdyby se takhle dokonale monitorovala každá nemoc, nikoho by to vlastně nezajímalo, ale že je to koronavirus, tak najednou oplýváme srdnatostí a soucitem... ()

sonyrx 

všechny recenze uživatele

Správně. Těší mě, že konečně široká veřejnost může nahlédnout za zavřené dveře intenzivních oborů. A je jedno, jestli se jedná o Covid nebo o péči o jiné onemocnění. Lékaři a zdravotníci zaslouží obdiv a konečně trochu veřejného výsluní. ()

Reklama

Salvator 

všechny recenze uživatele

Náhled na práci zdravotníků "v první linii" ukazuje její náročnost i to, že nezdravý životní styl pacientů je zátěží na víc. ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Konečně reality show, která je skutečně reálná. Žádné přibarvování, stručné, věcné a přesto pestré a zajímavé. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama