Franta si plánuje s Bejkem další propařený den, ale ke své smůle nedávno představil Liborovi technologický zázrak dvacátého století jménem internet a Libor má nyní pravidelnou potřebu okupovat jeho počítat. Petr se naopak diví tomu, že mu domů přišla od policie pokuta za přestupek v parku, kde ale rozhodně nebyl a už vůbec tam nic špatného nedělal. Zato tam podle přestupku byla i Anna, které nezbývá než jít s trapnou pravdou ven. (Česká televize)

Lur

Tohle mě fakt baví..:-D A těsím se na pokračování. Líbí se mi absurdnost i aktuálnost situací. Vztahová rovina senior vs.teenager, o kterou sice ani jeden nestál, ale chtě nechtě se laskavost a ohled vykřesává i tam kde netušili že ho v sobě mají..:-) Manželé, kteří vyhrocenou situaci chtě nechtě musí řešit komunikací a spolu, místo aby od toho zdrhli..Včetně výborných hereckých výkonů..A navíc je to i vtipný :-))) ()

lubospoti

Ani čtvrtá epizoda mě nepřesvědčila o tom, že autoři nevaří z vody. Sice se objeví sem tam nějaká vtipná narážka na současnou situaci, ale jinak je to hodně velká bída. Je to spíš jen slepenec glos, než plnohodnotný seriál. ()