Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Franta si plánuje s Bejkem další propařený den, ale ke své smůle nedávno představil Liborovi technologický zázrak dvacátého století jménem internet a Libor má nyní pravidelnou potřebu okupovat jeho počítat. Petr se naopak diví tomu, že mu domů přišla od policie pokuta za přestupek v parku, kde ale rozhodně nebyl a už vůbec tam nic špatného nedělal. Zato tam podle přestupku byla i Anna, které nezbývá než jít s trapnou pravdou ven. (Česká televize)

(více)

Recenze (7)

Lur 

všechny recenze uživatele

Tohle mě fakt baví..:-D A těsím se na pokračování. Líbí se mi absurdnost i aktuálnost situací. Vztahová rovina senior vs.teenager, o kterou sice ani jeden nestál, ale chtě nechtě se laskavost a ohled vykřesává i tam kde netušili že ho v sobě mají..:-) Manželé, kteří vyhrocenou situaci chtě nechtě musí řešit komunikací a spolu, místo aby od toho zdrhli..Včetně výborných hereckých výkonů..A navíc je to i vtipný :-))) ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Ani čtvrtá epizoda mě nepřesvědčila o tom, že autoři nevaří z vody. Sice se objeví sem tam nějaká vtipná narážka na současnou situaci, ale jinak je to hodně velká bída. Je to spíš jen slepenec glos, než plnohodnotný seriál. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama