Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Původní pandemiální seriál České televize s nadhledem nahlíží na současnou nelehkou společenskou situaci. Plánovaných šest epizod rozehrává na pozadí pandemie příběhy několika obyvatel jednoho menšího českého činžáku. Hlavními hrdiny příběhu jsou teenager Franta, jehož rodiče se nestihli vrátit ze zahraničí, senior Libor, který je po letech odkázán sám na sebe, když jeho žena uvízne mimo město a mladý manželský pár Petr a Anna, pro které zákaz vycházení a karanténa budou rozhodující zkouškou jejich vztahu. Smyslem seriálu rozhodně není momentální dění zlehčovat. Naopak má s humorem a laskavostí poukázat na to, že mezilidské vztahy pokračují i v době pandemie. (Česká televize)

(více)

Recenze (18)

Jezinka.Jezinka 

všechny recenze uživatele

Ve výsledku vcelku průměrné dílko mající za cíl pobavit ve stresujících časech koronavirové pandemie. Pár dobrých nápadů a pár výborných hlášek. Proti tomu určitá negradující repetitivnost situací, která začne být pro diváka otravná. Jenže snaha o aktuálnost s sebou z podstaty nenese nadčasovost např. nesmrtelného "Jistě, pane ministře". ()

angel74 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

První díl za moc nestál, pak to šlo trochu nahoru. Při čtvrté a páté epizodě jsem se fakt bavila, je tedy velká škoda, že poslední díl se vrátil kvalitou k těm slabším. Když přihlédnu k tomu, jak tvůrci museli kvačit s realizací, tak jsem v hodnocení přeci jen mírnější než u jiných seriálů. Myslím si totiž, že se to mohlo zvrtnout v daleko větší průšvih... (50%) ()

Reklama

Ampi 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhou vlnu epidemie koronaviru nechci, ale druhou řádu toho seriálu bych klidně uvítal. Za podmínky udržení kvality laskavého humoru. Sice je to narychlo udělané, ale na celkovém výsledku se příliš nepodepsalo. Postavy jsou sympatické a uvěřitelné. Podobné trapasy asi doba koronovirová sebou nese. Toto dílo dua režisérů a kvarteta scénáristů mohu jen doporučit. ()

Tosim 

všechny recenze uživatele

Blbinka, která ani ničím jiným být nechce, natočená v presu, takže chyby jsou. Ale to i v jiných seriálech, navíc, kvůli všem těm věcem, napsaným na začátku, to nedopadlo jako kdo ví jaká katastrofa. Seriál je lepší každým dílem, ke konci fakt perlí, ponejvíce psycholog v podání Martina Myšičky. 50%. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Sympatický počin Českej televízie na aktuálnu tému pandémie koronavírusu, ktorý drží nad vodou najmä Franta a pán Borek bol príjemným prekvapením, ktorý si zo strany českých divákov mnoho sympatií nezískal. Koľko ľudí, toľko chutí, každopádne slovenské televízie Hnoj a Narkóza produkujú podstatne horšie sitkomy či seriály, v porovnaní s nimi je Láska v čase korony viac ako dobrý seriál, ktorý pobaví a uťahuje si z aktuálneho diania nevtieravým humorom . ()

Galerie (53)

Zajímavosti (7)

  • V čase 12:50, když Petr (Petr Vršek) zadává do Google text „Hejného metoda“, je možné dle adresy v horní liště vidět, že se ve skutečnosti nejedná o stránku Google, ale o soubor uložený na disku počítače. (David7)
  • V čase 13:06 je možno vidět, že má při hovoru přes Skype Anna (Zita Morávková) vypnutou webkameru, nicméně se chová tak, jakoby ji měla zapnutou. (David7)
  • V čase 2:44 říká Anna (Zita Morávková), že učitelka poslala nějaké úkoly. Nicméně jméno uvedené v hlavičce e-mailu, z nějž úkoly přišly, je Milan28. (David7)

Reklama

Reklama