poster

Vortex (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2017

Účinkují:

Jiři Bigas, Zdeněk Princ

Komentáře uživatelů k TV pořadu (3)

 • bart_
  ****

  Páč jsem pouze příležitostný hráč, musím přiznat, že hochy z Vortexu nesleduju ani nečtu - ale jejich podcast rád poslouchám - sice nepravidelně - ale poslouchám. Kluci z Vortexu jsou na danou problematiku totiž profíci jak málokdo, určitě jedni z nejlepších v Česku, jelikož tematicky podobných pořadů je zde jak šafránu - já přesto stále radši budu preferovat Fight Club, h-Pod či Quest od Rozhlasu. Každopádně i tak doporučuju....(18.10.2020)

 • MindTuber
  ****

  Je celkem tristní, že tento pořad nemá ještě na ČSFD žádný komentář. Kluci z Vortextu si totiž pozornost rozhodně zaslouží, protože jejich publicistický pořad věnující se hrám, je netradiční svou formou i obsahem. Mám na mysli především novinkové souhrny, které nejsou jen plochým přehledem informací, ale skutečně se zabývají událostmi v herní branži. Ať už jde o různé kauzy, zákulisní informace či jen události vyvolané komunitou hráčů. Recenze samozřejmě nechybí a kvalita jejich zpracování je vysoká. K tomu připočítejte i hlavní pořad Vortex, který těží z různých zajímavých témat (zde bych vyzdvihl témata Petra Streckera) a neméně zajímavých hostů. Zkušenosti tvůrců (např. z Hrej.cz/) se nezapřou. Jasná čtyřka a v rámci počinu herní novinařiny si připočtěte ještě jednu hvězdu navíc.(12.5.2020)

 • j00ckie
  ****

  Vortex je super pořad, hodně cením, že když vyjde jakákoliv herní novinka, kluci z Vortexu mají za pár minut video. Jsou dokonale připravení a informovaní, ale recenze mi připadají příliš kritické a studio by také zasloužilo malou inovaci.(12.10.2020)