Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Osmnáctiletí mladíci Danny a Ludwig pocházejí ze zcela odlišných poměrů - Ludwig je bohatý, zatímco Danny, který miluje hudbu, musí každou korunu obrátit dvakrát. Ale když se poprvé setkají v Europa-Parku, uvědomí si, že mají jedno společné – svůj vzhled. Vypadají totiž úplně stejně a nikdo je od sebe nerozezná. Ti dva využijí příležitosti a dohodnou, že si na chvíli vymění své životy. Ludwig se těší ze společnosti Dannyho rodiny a Danny si užívá života v přepychu, zatímco se připravuje na účast v hudební soutěži. Brzy se však vynoří první problémy a hrozí, že se "záměna" – zejména díky Dannyho zvědavé nevlastní sestře Lilly – vymkne kontrole. Všechno směřuje k velkolepému zúčtování na velké hudební soutěži... (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Recenze (4)

Janega 

všechny recenze uživatele

Nemecké chlapčenské olsenky v už trochu obohranom príbehu. Aj napriek až smiešnej šablonovitosti a predvídateľnosti sa jedná o celkom fajn film, ktorý v pohode ubehne a nemá otravných hercov. ()

Reklama

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Vděčné červenoknihovní téma je zahlcené spoustou trapných či prostě jen nevtipných vtipů. 21letá dvojčata bratrů Lochmannových působila na Youtube, kde pod jménem Die Lochis (a dalšími) oblažovala své fanoušky klipy podobné kvality, jako je Takeover. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Jednohubka, založená na dobre známej zámene postáv (twins). Nič, čo by vás prekvapilo – všetko vám bude jasné po drobnej autonehode, ktorá sa stane v úvode filmu. Nemecká produkcia vie vyprodukovať aj kompaktnejšie veci. Osobné hodnotenie: 62% (**) ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama