Dva špatní komedianti jsou už dávno smířeni s tím, že nikoho nerozesmějí ani nerozpláčou, dokonce ani sebe ne. Situace se vyhrotí, když najdou opuštěné dítě. Hloupější z nich se poprvé postaví svému druhovi na odpor a dítěte se ujme. Jejich cesty se rozdělí, aby každý po svém vzdoroval krutosti okolního světa. Ale je to právě ono opuštěné dítě, které jim pomůže překonat jejich vlastní opuštěnost... (oficiální text distributora)

Vojtino

Sláma je dnes již úplně jinde, zde jako by se ještě hledal a nedokázal úplně správně vyjádřit vše, co chtěl. I tak bych ale film určitě nezatracoval, jako to mnozí jiní (i Sláma sám) udělali. ()

honajz2

Slámu mám rád, ale tady se fakt asi ještě hledal. Ten příběh je nudný, i na 60 minut utahaný, nějaká silná scéna není (btw, komedie to není), prostě mi tu tak nějak chybělo hodně z toho, co má Sláma dnes. Dobrá kamera a občasný poetický záběr to moc nezachrání. Kdybych to měl hodnotit jako Slámův film, dám 1*, jako studentský film je to za 3*. Dávám kompromis, 2* ()

route60 odpad!

Ach Bohdane Slámo čím jsi to začal, opravdu špatný film o špatných komediantech, herci se snaží ale nemají co hrát. ()