Blood and Money

Scénografie:

Alan Petherick

Kostýmy:

Tasha Goldthwait

Muz proti prirode,klise a hrozny scenar s vypravecimi vypadky.Vyvoj zapletky je absurdni.Barr se snazi,aby jste si oblibili postavy,ktere jsou dost nesympaticke.Plusem je krasna priroda.(5.7.2020)

• Lukoboss

Vůbec nevím, kdo je J. Barr, ale tenhle týpek si napsal, zrežíroval a natočil film, ve kterým si dokonce i zahrál. Zní to sice obdivuhodně, ovšem to by to nesměla být taková sračka. Bylo to neskutečně hloupý, nezajímavý, bez napětí a už teď v podstatě nevím, o čem to bylo, nebylo tam nic, co bych si zapamatoval. Takže děkuji, už nikdy víc.(23.5.2020)

• Mamlas

Asi 90letý hůře pohyblivý dědeček bez obtíží pobije hordu mladých násilníků někde v dupě u polárního kruhu. To není ta největší prdel. Prdel je, že chodí v oblasti, kde nikdo dlouho dříve nebyl, ale chodníčly ve sněhu jsou prochozené a na cestách jsou kolejnice po pneumatikách a všude kolem rozšlapaný sníh. Další prdel je, že ho lumpové občas najdou a on kolísavým a vratkým krokem někam pomaličku odchází, ale nikdo z lumpů ho nesleduje, nedoběhne, ba ani nedojde či nedoleze. Připadlo mi to jako jedna reportáž o Putinovi, který sice moc neumí bruslit, ale profíkům nasázel asi 10 gólů v nějakém svém krutoreálném objednaném matchi. (20%)(20.5.2020)

• Hapretor

jen na zabití času(3.6.2020)

• bourec

Rejža, kterej jde točit film s takhle starým hercem, kterej má pohybový možnosti takový, jaký je má, musí mít jasnou pedstavu o tom, jak to natočit(viz.Harry Brown).Barr ovšem do toho natáčení šel rovnou z baru, a dopadlo to hrůzně.První půlhodina mě připadá jak nepovedená skrytá kamera s T.B.v nějaký trapný reality show.Pak se stane ta věc,která má odšpuntovat stavidla děje.Jenže natočený je to hrozně.Ta scéna z lesa , kdy se vrací pro nedopalek k mrtvole, sebere prachy, načež se čtyři zloději objevěj na místě během dvou vteřin,aniž by ho viděli.Prostě nepovedený ve všech směrech.20%.(5.9.2020)