Nepolapitelný virus (TV film)

Runaway Virus

Nebezpečný vírus

Smrteľný vírus

Thriller

USA, 2000, 85 min

• eaglestar

Televizní průjem v akci. Je to napínavé, jak volná guma na trenclách mýho dědy. Druhou hvězdu dávám za tu srandovní schůzku, na které byli informováni zástupci města o očkování. Kolorovaní jedinci tam skvěle projevili svůj rasistický intelekt. Se divím, že to nevystřihli.(11.2.2013)

• artas

Tento film nie je ani napínavý a ani zaujímavý. Toľkokrát prevarený dej som videl už aj lepšie spracovaný. Možno nápad hľadať akože pôvodný vírus v zmrznutých telách ležiacich niekoľko desaťročí je originálny, inak štandardná schéma: narastajúca hrozba, prvotná bezmocnosť, zlí občania nedodržujúci nariadenia, nádej, záchrana na poslednú chvíľu.(28.12.2009)

• Nons3nse

Takýchto thrillerov ako je Runaway Virus, je už niekoľko desiatok. Takže nikoho neprekvapilo, o čo vlastne v tomto filme pôjde. Smrtelný virus, ktorý sa objavil v roku 1918 a zabilo 30 miliónov ludí, sa vrátil, aby zabíjal znovu. Ani na jediný moment som nebol zaujatý ako to vôbec celé skončí. Zbytočné sa vôbec na takéto filmy dívať...(3.1.2011)

• - Scenár snímky napísal Perri Klass na motívy článku Dead Zone novinára Malcolma Gladwella a zdá sa, že nie je až tak ďaleko od pravdy, keďže vírus vtáčej chrípky je po dekáde skutočným postrachom. (ash99)