hladass

V podstatě Vishnar napsal vše podstatné, jen doplním, že první dvě povídky nemají s hororem víceméně nic společného a jsou nesmírně natáhnuté a nudné... To jen díky třetímu kusu, který režíroval maestro Marins, jsem dal Trilogii dva bodíky, protože jde přece jenom o docela slušný hororový kousek (dost se inspirující Poem), jinak jasný odpad... ()

Vishnar

Dva režiséři společně se Zéem alias Marinsem alias Coffin Joem natočili v roce 1968 povídkový film. První povídka je o ženě, která se snaží udělat smlouvu s ďáblem. Hodlá mu obětovat pannu, protože chce uzdravit svého syna. Všechno se to ale zamotá. Druhá povídka zase sleduje osudy chlapíka, který se jako jediný odhodlá odhalit záhadu guerrilheiros, neboli by to měli být guerrilla duchové. Všechno se to ale zamotá. Třetí povídka je od Marinse a je o chlapíkovi, který to má v životě těžké. Má panickou hrůzu z pavouků, plazů a také z pohřbění zaživu.. zajímavá kombinace a znalý divák asi tuší, že se vše znovu zamotá a bohužel v jeho neprospěch. Celkově se jedná o podprůměrný snímek, který ničím neohromí, sledoval jsem ho v originále v portugalštině bez titulků, takže se omlouvám, kdybych tady vylíčil něco špatně. ()

wipschka

Bohužel, musím dát za pravdu komentářům, které tu byly předemnou. Zdlouhavé a nudné první dva příběhy, u kterých naprosto netuším, proč se ocitly pod škatulkou horor a třetí epizoda od Marinse, která není špatná, ale po tom, co mě první dvě povídky málem přizabily nudou jsem ji fakt nedokázala naplno ocenit. Stejně tak celou trilogii (to asi dokáže jen pravý gurmán :D). Ještě, že jsem u toho balila balík a hladila osmáka, jinak bych si skoro myslela, že to byl ztracený čas :D ()

gumli

V skutočnosti sú to len tri epizódy z brazílskeho seriálu "Alem, muito Alem do Alem"(Beyond,much beyond the beyond).Prvý príbeh má názov "O Acord(The Agreement)",druhý sa volá"Procissão dos Mortos(Procession of dead)",tretí sa volá "Pesadelo (Macabre nightmare)".Prvé dva nestoja absolútne za nič,tretí je o čosi lepší,ten by mohol byť aj za tri.Ale dokopy za dva je až veľa.Neviem koľko epizód je v celom seriály,ani aké kritéria zohľadňoval ten čo to vyberal,možno sú tam aj lepšie kúsky,možno nie,ťažko povedať.Naozaj veľmi slabé. ()