Hon na Hitlera (TV seriál)

Hunting Hitler

Dokumentární / Historický

USA, 2015, 24x42 min

Adolf Hitler (a.z.)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (16)

• classic

Štyri epizódy som ešte oželel, toleroval, znášal, skrátka prevládala určitá snaha dokončiť, čo sa začalo. Chcel som dopozerať víziu tvorcov, ktorí si vsugerovali do mozgov, že HITLER PREŽIL, k tomu vzal nohy na plecia a ešte ZDRHOL, najprv z bunkru, cez nemecké podzemné tunely na letisko, odtiaľ letecky do Španielska, kde sa zastavil u generála Franca, velebený diktátor - kolega, tam vypil kávu, niečo si zajedol, a Hor sa do ponorky, pomocou ktorej ufujazdil do Argentíny, kde bol prichystaný VIGVAM. Sakra, aj taký slávny dobrodruh INDIANA JONES, je oproti Führerovi, obyčajný, maličký začiatočník, zelenáč ! Teda, TEN musel mať pekne našponované NERVY, keď takýto výlet absolvoval, a predstavte si to, že bol počas toho - videný, jeden 85 ročný ( vtedy, v roku 1945, bol 15. ročný sopliačisko, a takto dobre na to ešte spomína... ) dedo ho videl, a SKYPEOM to týmto pacientom vysvetľoval, tak to je výkon hodný pochvaly. PACIENTI, t. j. - to sú špeciálne vyškolení profesionáli, ktorí vo viacerých tímov pátrajú po stopách extrémne nenávideného JEDINCA 20. storočia. Jedine, čomu verím je iba to, že takýmto relatívne reálnym spôsobom utiekli mnohí NACISTI, ale nie tá najväčšia ryba !!! Venoval som čas absolútnemu ODPADU, ktorý ma totálne znechutil ! Otrasný PSEUDO - DOKUMENT !(23.6.2017)

Ten hejt tady nechápu. Jako konspirační téma je to úplně OK. Ve vztahu k Hitlerovi je samozřejmě hovadina, ale třeba druhá série s Bormanem je úplně věrohodná. Mně se to líbilo. 70%(22.7.2018)

• luka4615

Seriál má sice zajímavé téma opírající se o atraktivní konspirační teorii, avšak výsledek zas tak dobrý není. Téměř ve všech epizodách se totiž takzvaně "vaří z vody", přičemž výslednému dojmu nepomáhají ani "seriózní" interview s "důvěryhodnými" historiky. Hunting Hitler se tedy v mých očích radí k dalšímu americkému "výplachu", jehož primární účel má s historií společného jen velmi pramálo. Nebýt pár kratičkých světlých momentů v jednotlivých epizodách, začal bych zde mluvit o naprosté ztrátě času.(1.10.2017)

• Volodimir2

Neskutočne neskutočné, 332 minút zabitých v nezmyselnej konšpirácii o ničom. Osobne si myslím, že jeden diel v trvaní 42 minút bol na tento ich americký nezmysel až až. Tento mini seriál mal priblížiť podrobnosti z vyšetrovania o osude Hitlera. Odtajnené dokumenty nech znova uložia do archívu, tak jednostranne upravené sú pre každého znalca 2. svetovej vojny k ničomu. Myslím si že od Discoveru sme si zaslúžili serióznejší prístup k problému a nie len výklad bandy nejakých skrachovancov. Ich objavy nie sú žiadnymi extra novinkami a čo tak zájsť do Moskvy do archívu a skúsiť pátranie z tejto strany.(8.6.2016)

• artas

Varia z vody a neskutočne to naťahujú, v poslednej dobe mi pripadá ako keby History a Discovery došli témy, tak sa chytia každej banality. Potom každú vetu povedia štyrikrát rôznymi spôsobmi, potom prestrih, upútavka čo bude po prestávke, upútavky na iné série, potom pokračujú s tým, že to pretočia o dve minúty naspäť a takto stále každých 10 minút. Kto má toto vydržať. A keď nájdem toľko trpezlivosti, že vydržím dosledovať tento neskutočne "napínavý" dokument, tak zistím, že možno, pravdepodobne a asi je to jedna z nepreukázateľných možností.(6.3.2017)

• Drom

History channel alert! A máme tu další kopírák dnešních populárně-zábavných reality šou, které diváci s hlavou jen ku okrase směle zovou dokumenty. V osmidílném!!! seriálu tým nějakýho americkýho pomatence, složený z profesionálů typu nazi hunter či investigativní novinář, vaří z destilovaný vody tak neuvěřitelnej průjem, že už zase uvažuju o pořízení zbraně a náhodné střelbě do anonymního davu debilů. Prostě proto, že mě jejich demence obtěžuje a uráží. Když opomenu formu, která sama o sobě je dokladem očekávané cílové skupiny diváků s IQ vyčíslitelného prsty jedné ruky, tak tvůrci se nebojí překrucovat fakta dle libosti, protiřečit si či stavět na naprostých výmyslech. Od prvního dílu sledujeme, jak se divákovi opakují informace, kterymi je manipulován, dělají se fantastické objevy, herci hrají že nehrají... hovna, hovna, hovna. Pak tři díly hledaj ponorku, kterou viděla ňáká bába z kuchyně a pak sem to vzdal. Odhalí se podivnosti typu ruina baráku v džungli měla splachovaci záchod (jasnej důkaz o Adolfovi), v jižní americe žijou němci a že kudy Hitler utíkal, tudy sral hákový kříze. Kdo tohle vzal na minutu vážně, tak je u mě retardovanej debil. Děkuji za pozornost.(24.6.2016)

Sranda.(24.7.2017)

• Aleix

Hitler nechal na konci války odkráglovat dvojníka, utekl přes švýcarsko a Vatikán do španělska. Tam se chvíly schovával, než vycítil , že ho Franco práskne, sedl na ponorku a hurá za Perónem do Argentiny. Tam vybudovali nacistickou buňku a schovávali se v dźungli na severu .Pak to střihnul do kolumbie a začal s pablem vařit kokeš. Mezitím tajně lítal na Kubu a ukecával Fidela ,že ty rakety ještě nemá odpalovat bo chce rusáky zmasakrovat sám svoji tajnou zbraní pořadové číslo 23 . Je to kokotina. Vaření z vody. Záměrné překrucování historie. Věrohodnější mi příjdou i mimozemské spisy a ty už jsou dost ulítlý.(5.10.2017)

• beso74

Toto má s históriou toľko spoločné ako ja so spevom. Verte mi, že by ste ma ani náhodou nechceli počuť spievať...(19.2.2017)

• BigBang

Komicky špatný dokument.(13.5.2018)

prva seria este zaujimava,druha celkom velka natahujuca sa nuda(15.3.2017)

v dokumnete sa striedaju prekvapive objavy s uplne amaterskymi miestami, kde vyhodnotenie urcitej situacie ma take diery, ze kazdy trochu viac mysliaci divak sa az smeje ci to robia teraz iba pre mexicke panicky v pradelni. tiez nieje prilis profesionalne ak od druhej casti sa uz inak nevyjadruju, len ze hitler bol tam a hitler bol hentam po vojne. v dokumente nieje jediny dokaz, jedine co je zaujimave, ze je mnoho dokazov o unikovych cestach. ale ani najmensi dokaz, ze kto nimi unikol. dokument poukazuje iba na to, ze asi bola v argentine dobre pripravena infrastruktura..ale pre koho...to dokument ani v najmenskom neobjasnuje. len sa snazi v kazdej druhej vete tlacit slova: hitler bol po vojne tu..a utekal po vojne tadialto a navstivil to po vojne tam.(28.5.2016)

Nemám důvod tuto minisérii zatracovat. První díly z Berlína mi sice unikly, ale stačí pozorně poslouchat všechny detaily a dát si je dohromady s výpověďmi pamětníků a článkem v novinách o premiéře baletního představení v hotelu pro uzavřenou společnost. Proč by na dlouhé cestě z Evropy do Jižní Ameriky hned několik pamětníků nezávisle na sobě tvrdilo, že Hitlera v daném místě po válce viděli?? A jaká je záruka, že tvrzení Moskvy je pravdivé? Zvlášť v případě "mnohem věrohodnějšího" Stalina... Navíc bylo v jednom z dílů jasně řečeno, že DNA z jeho nalezených ostatků patří ženě! P.S. A mimochodem, s tímto seriálem nemá Discovery nic společného!!! Kritizujete tvůrce, a přitom sami plácáte nesmysly...(11.7.2016)

...pro "hejtry".... "a prece se toci aneb ja jsem vasu picu taky nevidel a verim ze ju mate"...(2.1.2017)

• nudlis

Jako zábavnej pořad, na kterej dá peníze tak maximálně drogovej kartel kvůli vyprání aby pak parta příživnickejch magorů hledala něco, co nikdy nemůže najít, dobrý. Nasmějete se hodně tomu, jak to berou vážně, jak předstíraj, že něco našli, jak našli "důkazy" ... :-))) Jako "dokumentární" nebo "historický" pořad? To ani omylem. Nakonec přijdou na to, že Hitler byl UFO a spolu s Elvisem a Michelem Jacksonem odletěl do jiný galaxie na další pařbu.(1.10.2017)

• Horal.P

Neustále pokyvování hlavou a hlášky typu : "to je stopa, tam pošleme tým " , ačkoli se o žádnou stopu nejedná. Něco tak neuvěřitelně debilního a manipulativního jsem v životě neviděl. Někdo něco plácne a druhý řekně : "aha , to je zásadní .... myslel jsem, že Bormann zemřel v Berlíně... a tady máme svědectví, že žil v Jižní Americe- a tím pádem tam žil také Hitler" Varuji i lidi , co mají rádi konspirace, protože tohle je jen totální kravina. p.s. a jméno Bormann v komentářích mimo obraz čtou jako "Bormen" - to jen na závěr :-)(4.2.2018)