Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(3) / Epizody(11)

Obsahy(1)

Pohled do zákulisí natáčení seriálu The Mandalorian společnosti Disney+. (LUKICKK)

Videa (1)

Trailer

Recenze (6)

Evander 

všechny recenze uživatele

Dokument, který cílí hlavně na tvrdé jádro fanoušků seriálu. Mě se seriál sice velice líbí, ale tento dokument bych s klidem v duši oželel. Tím samozřejmě tento počin nechci nijak hanit, to si jistě nezaslouží, jen podotýkám, že pro běžného diváka nebo i průměrného fanouška nemá přidanou hodnotu. ()

Redix 

všechny recenze uživatele

Všechny díly perfektní ale v jednom dílu (Ř1:D2 Odkaz) je řečeno vše. Dave Filoni asi nejlépe vysvětlí, proč a jak Lucas SW vytvořil. Naprosto špičková řeč. ()

M.Macho 

všechny recenze uživatele

Na podobných formátech jsou nejvíce úsměvné ty sekvence, kde se umělci plácají navzájem po zádech, ale to k podobnému typu obsahu asi patří - bylo by zvláštní, kdyby to mělo být naopak. To je z mé strany asi jediná námitka neboť proti tomu stojí míra schopnosti tvůrců bombastickým způsobem nahlížet za oponu zvolené technologie, dramaturgických či čistě geekovských rozhodnutí. Hlavním hrdinou je Jon Favreau - jeho úvahy jsou natolik poutavé, že hravě konkurují samotnému Mandalorianovi. Kontext totiž každé epizodě, detailu dodá úplně novou dynamiku. ()

Kwaichi 

všechny recenze uživatele

Ako fanúšik technologického pokroku bol pre mňa dokument zo zákulia natáčania ešte viac zaujímavý ako samotný seriál Mandalorian. ()

Galerie (58)

Reklama

Reklama