poster

Neither the Sea Nor the Sand

Fantasy / Horor / Romantický

Velká Británie, 1972

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Dellamorte
    ***

    Zmŕtvychvstanie nie je v tomto žánri žiaden unikát . Žena si príde na hmlou obdarený ostrov prevetrať hlavu od hektického života v meste. Strážca majáku jej padne do náručia , ako aj ona jemu. Pri plážových radovánkach však to jeho srdce , asi návalom emócií nevydrží a ...exitus....no len navonok - užijú si spolu totiž ešte pár dlhých chvíľ aj po jeho smrti . Žiaden horror no dráma a ak by som ju mala popísať jedným slovom , tak studená. ( ten záver to celé skrivil , ale tentokrát to prehliadnem , je Mi totiž zima... )(8.12.2010)

  • pepua
    *

    Naprosto slaboučké „mysteriózní“ drama, kde lákavé může být snad jen chladné prostředí skalnatého pobřeží Skotska. Film je v podstatě celý „chladný“, je jedno, zda-li se zrovna hlavní hrdinka zamilovala do strážce majáku, nebo jestli její již zesnulý milovaný zrovna přijde za ní na návštěvu. Herci hrají naprosto bez emocí, „gumově“. Nicméně někomu film třeba sedne a připadne mu tak třeba i poetický, já se do nálady nedostal a znovu to ani zkoušet nechci.(28.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace