Karlos80

Bolestné velmi bolestné, názorný příklad toho že opravdu nemá téměř žádnou cenu nechávat se ovlivňovat hodnocením z IMDb, potažmo číst si tam některé kladné komentáře, v případě tohoto filmu většinu. Co člověk to názor. Satanistický obsah, film v duchu světových klasik jako "Exorcist", "Rosemary's Baby", "Omen", nebo "Solamente nero", ale ve výsledku spíš takový těžko srozumitelný mišmaš, sám režisér byl nejspíš veliký okultista a příznivec magie, jinak si to nedovedu vysvětlit, po obsahové stránce je film ale mdlý, neškodný, zmatený, směšný, a hlavně pak nudný, tohle není prostě horor, toho napětí a pořádné atmosféry a nakonec i nějakého násilí, je tu opravdu málo, tmavý obraz mě taky neuvěřitelně odrazoval, herecké obsazení je ale velmi zvučené, bohužel potenciál některých hvězd je tu totálně nevyužit. Na mysli mám hlavně herečky Papas a Mell. Laura Wendel je ale ve své poněkud znepokojující roli dcery ďábla přesvědčivá, to abych jen nekritizoval. Bylo utrpením sledovat tento film, ani nevím proč jsem si ho vybral, ale to člověk nikdy neví, spíše ze zvědavosti asi, bud to sedne, nebo ne, hlavní je film dokoukat a to bez úhony. Pouze pro nadšence a sběratele. ()