poster

Tichý pláč

 • Velká Británie

  Silent Cry

 • Slovensko

  Tichý plač

Thriller / Drama / Mysteriózní

Velká Británie, 2002, 85 min

Režie:

Julian Richards

Kamera:

Tony Imi

Producenti:

Tim Dennison

Střih:

Les Healey

Scénografie:

Laurence Dorman
(další profese)
 • Greg25
  **

  Tak nevím, oficiální text distributora téměř vždycky nabízí víc než pak samotný film, ale v tomhle případě je text distributora až příliš nabitý slovy, které by mohli zavánět atmosférou a napětím - jenže samotný film tím ani nezavání, samotný konec nebo chcele-li finish je předvídatelný a poměrně suchý, protože "závěrečná přestřelka" je tak nějak - no suchá, na druhou stranu možná o to blíže byla ta scéna k realitě, i když napětí příliš nepřidala. Námět není špatný a zpracování také není z nejhorších, místy film působí dokonce i reálně, ale děj je příliš předvídatelný. Příjemní jsou herci, jejichž pojetí postav v ryze civilním duchu je k příběhu zcela vhodné. Tichý pláč je vzhledem ke topáži pouhé hodiny a čtvrt svižně utíkající film, který de facto kromě hlavní zápletky nic kolem neřeší a jeho jednoduchá dějová linka je tak nějak snadno čitelná i ve scénáři, který je tak trochu podprůměrný, ale na takový "malý" britský snímek je to paráda, kéž by se něco takového a aspoň této kvality točilo i u nás. 50%(29.1.2010)

 • JohnKEANE
  ****

  Malý ale celkom vydarený filmík o obchode s novorodencami,ktorému k dobru prihráva napínavý dej,primeraná minutáž a v neposlednom rade sympatický herci.Hlavne Douglas Henshall mal toho sympatáka asi v krvi.A aj ked záverečné rozuzlenie sa tak trochu dalo čakat,nič to umna nemení na fakte,že tento film si tie štyri hviezdičky právom zaslúži!(28.12.2007)

 • AgentMarvel125
  ***

  Celkom fajn miestami neuveritelne detske rozpravkove sceny :-)(29.7.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace