Brave New World

Epizody(9)

Z dalekých krajů dorazí neznámý rebel a obyvatelé Nového Londýna začínají zpochybňovat pravidla zdánlivě utopického světa, ve kterém žijí. (Netflix)

Recenze uživatele MoiJe k tomuto seriálu (2)

Brave New World (2020)

Svet budúcnosti s novým triednym systémom, kde sa všetci dobrovoľne dávkujú farebnými drogami, aby potlačili emócie a pocit naničovatosti a boli "šťastní", resp. aby počítač všetkých spojujúci cez čočky v očiach bol spokojný. Alfy sú tam od dozoru, že by sa nikto nepustil do nechutností ako stráženie si vlastného súkromia alebo fuj monogamia a aby sa tvárili povýšenecky, bety aby ich fyzicky uspokovali a inak zabávali, gamy až epsilóny na rôzne úrovne služobníctva. A prežíva pár Savages ďaleko za hranicami mesta, ktorí nie sú pripojení do siete. Inak sa s nejakým hlbším vysvetlením kedy, koľkí, na základe čoho atd nenamáhajú. Bezemočné spoločnosti budúcnosti už boli zfilmované lepšie, toto je mainstreamik v blýskavých minišatičkách. Efekty vyzerajú slušne, úplne low budget to nie je. Lásky a zrady je tu kopec, akcie minimum. Harry Lloyd výborný, JB Findlay a bočné postavy OK, Ehrenreich nič moc, vadil mi on i veľmi nekonzistetná povaha jeho postavy. 9 epizód je tak akurát, i menej by bolo stačilo; podľa všetkého plánujú S2, ale osobne po nej nijak zvlášť netúžim. ()

Pilotní díl (2020) (E01)

Mierny podpriemer. Hlavným plusom je viacero príťažlivých hercov, hlavným mínusom celé to rozťahané naničovaté dianie v SavageLande. Demi Moore som ani nespoznala po toľkej dobe. ()

Leonardo DiCaprio a utopický ostrov

Leonardo DiCaprio a utopický ostrov

01.08.2020

Herec a producent Leonardo DiCaprio připravuje nový seriál Ostrov, jenž bude vycházet ze stejnojmenné knižní předlohy od Aldouse Huxleyho z roku 1962. Děj knihy vypráví o cynickém novináři, který… (více)