Tim žije v tom, že pozval na Havaj ženu svých snů. Když zjistí, že místo ní omylem pozval ženskou, se kterou zažil šílené rande naslepo, je už pozdě. (Netflix)

Trailer

Marze

Tato romanticka komedie u me fungovala tim,ze vyvolava mnoho otazek.Potvrzuje nazor psychologu,ze dva stejni lide si ve vztahu obvykle nesednou.Jeden potrebuje hledat inspiraci u druheho.Take je zde tema firemni kultury a otazka moci ve firme.Nahodne setkani hrdinu v letadle vedle sebe je dost umele nasroubovana zapletka.Jestli je vas algoritmus nastaven na zanry ztrestenejsi crazy romcomy ,bude se vam film libit.Prekvapenim pro me bylo,ze Davis Spade hral hlavni roli.Ale libilo se mi jeho umerene chladne podani v protikladu s pro me jako zemniho atrologickeho znamenu nesnesiteknou vzdusnou nerizenou strelou.Hvezdu na vic davam za velke mnozstvi vekni vydarenych vtipnych hlasek. ()

Slartibarkfast

Opět další z řady šílených komedií se záměnou; konfrontací s něčím nechtěným či nepříjemným. Proto tu o trapné a rozpačité momenty není nouze. Snad kdyby nehnali postavu Lauren Lapkus až do tak šílených extrémů, dostalo by to vyšší hodnocení. Takhle musíte strpět dost šílené divadýlko, než se dostanete k pointě příběhu, který dopadne dost předvídatelně. Nic hrozného, ale ani nic výjimečného. Čistý průměr. 50% ()

EvilPhoEniX

Fajnová oddychovka, která příjemně oživuje umírající žánr byť nepřináší nic nového. Škoda že David Spade je z komediálních herců asi nejméně výrazný, ten chlap hold vtipný není, ale naštěstí nový objev v podobě Lauren Lapkus, která byla výborná film zachraňuje. Je správně trhlá. bláznivá, krade si většinu scén pro sebe a nebýt ní, ten film by ani nefungoval. Velký záchvat smíchu se sice nedostavil, ale usmíval jsem se téměř po celou stopáž. Příběh***, Akce>Ne, Humor****, Násilí>Ne, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál***, Atmosféra****, Napětí>Ne. 6.5/10. ()

Malarkey

Když na mě hned z kraje vykouklo logo produkční společnosti Adama Sandlera, tak jsem zamrkal očima a čekal, co se bude dít. Buď totální průser nebo totální pecka. Jinak to jeho filmy snad skoro ani neumí. Zde to ale i přes nedostatek Adamova charismatu zvládli na naprostou pohodu. No, co pohodu, tahle komedie je prostě pecka. Musíte si zvyknout na ustřelenou Lauren Lapkus, která to v jednom momentu přetáhne do extrému, ale pak už je to jenom lepší a lepší. Totální relax, David Spade to po chlapské stránce pohodově utáhl a pár malých rolí v podobě Roba Schneidera nebo Vanilly Ice to pozvedli do klasické Sandlerovky. V tomto případě bez Sandlera. ()

silentname

"The Wrong Missy" sa nakoniec ukázalo ako veľmi príjemné májové prekvapenie. Nepotrebujem od komédie veľa. Stačí, aby som sa smial. A keď som videl trailer na film, pôsobilo to ako komediálny odpad roka. Nezasmial som sa ani raz, fóry išli mimo a skôr som v nemom úžase pozeral na to čo sa deje. A keď som spustil film a videl logo "Happy Maddison", začalo to všetko dávať zmysel. No trailery majú jednu nevýhodu. Nevedia dať scénky do kontextu a nevedia si niekdy vybrať ako ho správne podať. A myslím si, že to sa stalo presne tu. V traileri som bol šokovaný z toho, čo Lauren Lapkus robí a čo za rolu si to preboha vybrala. Keď som videl film a trošku pochopil akú postavu tu prezentuje, zrazu to celé pôsobilo úplne inak. Je šialená a ako absolútne neriadená strela. A dokonca má nôž ako Krokodýl Dundee. A absolvovala snáď všetky kurzy aké sa dajú absolvovať. A proste si robí čo chce a baví sa pritom. A pravda je taká, že v drvivej väčšine som sa bavil s ňou. Bolo to tak absurdné, až to bolo fascinujúce. A neuveriteľne ma to bavilo. David Spade je celkom okey a ako dvojica fungujú celkom dobre. A veľmi trefne to opäť Lauren Lapkus okomentuje. Potom je tu ale aj Rob Schneider. Ktorý nám veľmi rýchlo pripomenie v akom filme vlastne sme. A áno, scénky s ním sú viac trápne než vtipné. Pár trápnych momentov sa tu nájde aj mimo neho, ale nebudem to tu moc rozoberať. No čo ešte na filme ocením je fakt, že dočkáme sa nejakých klišé, no rýchlo z nich utečieme a dočkáme sa pár prekvapivých momentov. Ako keď sa Tim prizná správnej Melisse čo sa vlastne udialo. A jej reakcia je - "okey. V pohode." Funguje to. Vidno, že Lauren Lapkus sa venuje improvizácii a myslím si, že v budúcnosti môže ešte zažiariť. Je príliš distinktívna na to, aby pôsobila ako ktokoľvek. Takže prekvapivo film nakoniec ocením. Ja som sa úprimne a od srdca zasmial. Skvelá práca. Hodnotenie: B ()