Nevěsta a ženich přijíždějí do svého pokoje v luxusním hotelu, aby zde strávili svatební noc. Když nevěsta Eleanor (Avigail Harariová) zjistí, že její manžel Noam (Ran Danker) dostal od své bývalé přítelkyně prsten jako svatební dar, začíná hádka. Na Eleanořino naléhání novomanželé opouštějí hotel a vydávají se na výpravu, aby prsten vrátili. Jejich snadná mise se však rázem promění v celonoční odyseu napříč ulicemi Jeruzaléma. Během jediné noci jsou oba nuceni čelit svým bývalým partnerům, potlačeným pochybnostem i životům, které se rozhodli navždy opustit. (Cinemax)

Marze

Ackoliv se film soustredi na vztah paru a jeho eskapady, je v nem take pohled na izraelskou spolecnost.Pobavila me treba scena na recepci, kde hotelier vychvaluje hotylek,kolik slavnych osobnosti ho navstivilo."Napriklad Ranc Kapur ,nejslavnejsi hrac na barimbau. Nebo Mara Audo. Legendarni uspavac hadu z Bombaje. Mel sebou sest hadu. Stali na vasem romantickem balkonku a uzivali si pohled na mesto." Nebo hlasky jako "nemaji zvonek, ten mozna neni eko". ()

Enšpígl

Já sem docela rád, že na zdejší hodnocení zcela seru a dal jsem si tenhle kousek. Musím říct, že chvilkama mě připomínal vztahový hrátky Woody Allena, ze začátku se to tvářilo jako, že vážně, pak šíleně, pak snově a závěr vastně OK. Jo bavil jsem se a ne málo. Jediný ty tuším dvě taneční vložky, to byl shit. ()

angel74

Naštěstí jsem se na Noc po svatbě dívala, aniž bych věděla o zdejším nízkém hodnocení, tím pádem jsem si dokázala mnohem víc užít třeba geniální nápad s autostopem, kdy rozdurděné nevěstě zastaví popelářský vůz a chlapík vzadu od obsluhy na ni volá, aby naskočila. Ona se pak bez zbytečných cavyků chytne držadla u vysypávače popelnic a vůz ozdobený její svatební róbou odfrčí do dáli... Kromě podobně vydařených fórků se tu samozřejmě najde i pár trapných momentů. Vlastně se celkově jedná spíše o dobře vyváženou dramedii než nějakou veselou taškařici. Nechci rýpat, ale připadá mi, že spousta amerických filmů se svatební tematikou má podstatně horší kvalitu a předvídatelnější děj než tento izraelský snímek, přesto jsou na ČSFD lépe přijaty. (60%) ()

LiVentura

Herci dobří, ale řeknu upřímně.. ta ženská herečka mi pila krev, po takové noci by měl každý zkušenější muž jasno! ()

ZnalecH

Dlouho jsem nekomentoval film. Izraelský alternativní film - to o něčem vypovídá. Rozhodně by si to nikdo neměl pouštět s vidinou klasické béčkové americké komedie. Tento snímek má několik zápletek a graduje až do samotného konce. Už dlouho jsem neviděl takto umělecký film, který bych ocenil (já, běžný a obyčejný člověk). Nehodlám si ho dříve než za rok nebo 2 pustit znovu, ale musím ocenit jeho kvalitu. A asi Vás zklamu, nejlepší je posledních 20 minut filmu. ()