Reklama

Reklama

Recenze (12)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

„Ostravský Pičo pro malé šulíny, ale pořádná píča s dlouhým í pro takové hle kokoty“… "Vidím Chilli, sežeru ho! Vidím dveře, vejdu do nich! To je jak v dračím doupěti!"…   ---Rychlý, Rosenberg, Kolečko ale hlavně Neužil to opravdu příjemně zpříjemnili. Zase salva sprosté mluvy, zajímavých hlášek i trapného humoru, přesně to co se mi na tomhle projektu nejvíc líbí…A tak to já zas luštěny žeru rád…battle mezi Kozubem a Neužilem pecka… ()

Reklama

husokachna 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Předchozí díl nehodnotím, to byla tak trapná a bezobsažná výplň, že mi to za to nestojí. Když srovnám "třetí sérii" s předchozími dvěma, kvalitativní sešup je tak citelnej, že nemůžu hodnotit ani průměrně. Tvůrci vzali všechny propriety, co předtím fungovaly - camea, hlášky, sprostotu, přepálenost - akorát kolem nich nedokázali vytvořit funkční příběh. Co v "první sérii" působilo svěže a bylo akorát a pěkně vypointované, ve "druhé sérii" byl zase kvalitní fanouškovský servis ale pořád s docela rozumným dějovým obloukem, je teď už jenom parodie sebe sama, hyena pojídající svoje střeva. A nic na tom nezmění ani ne moc vtipné cameo Petra Rychlého, úplně mimo účast Roberta Rosenberga a teď už trapný sebesebeparodující Kolečko. Výše zmíněné spíš potvrdí totální scénáristickou neschopnost. I ten Kozub, který se mi předtím tak líbil a jehož přepálenost zachraňovala mnohé, mi teď přijde jako parodie sebe sama a nemůžu se shodnout s tím, jak je označován za nejlepšího herce všech dob a všech kontinentů... Na rozdíl od masy si myslím, že Kozub nikdy nezahraje nic než sebe nebo poloblázna/psychopata/politika. Jeho vizáž a jeho neumění civilního projevu jde proti tomu. Nakonec ten koronáč bude mít větší výdrž než tenhle seriál. Dvě otrávený gondíkové ňadra. ()

ForGump 

všechny recenze uživatele

Předchozí díl bezkonkurenčně nejhorší, ale 7. díl už zase patří k nejlepšímu. Co se povedlo vymyslet, zůstává mi nad tím rozum stát. Naprosto geniálně absurdní. Jako smál jsem se po celou dobu, když přišel Petr Rychlý, tak dvojnásob, potom battle Neužil - Kozub jak z jiného vesmíru, vyvolání ducha Rudolfa Hrušínského, či Kolečkovy (ne)místné prupovídky. A závěrečné Langmajerovo odhalení? Jak z Bible... 80% ()

Zajímavosti (3)

Reklama

Reklama