bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"To by bylo skvělý ne? Kdyby jsme v tý karanténě byli rok. Měli by jsme hodně času na sebe." "A přesně tohle mě napadlo, když mi Ilona ukázala ty dokumenty." "Jaká Ilona?" "Csáková ne ty vole. To mám z první ruky." ______ Závěrečný tři epizody jsou hodně spontánní až amatérský úlet, který má pramálo společnýho s duchem předchozích dílů, a jde spíš o cynickou sebeparodii, kde absentuje jakýkoliv význam fabule. Je to sice škoda, ale přesto je 'sKORO NA mizině' bezpochyby nejlepší český internetový projekt za poslední roky. Nějakou další formu pokračování bych určitě uvítal. ()

SOLOM.

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tys nás tady ty pičo zavřel kvůli Csákové…“Máte alespoň nějaký deskovky? Jasně ty pičo, mám prdel plnou mikáda…“Já vždycky když nevím, co mám dělat, tak stáhnu kalhoty a jdu prcat“…Tak tu máme prozatímní poslední díl, ale pevně věřím, že tomu tak skutečně nebude a ještě se dočkáme pokračování. Jen škoda, že kvalita i vtipnost posledních dílů šla lehce dolů oproti těm předchozím…Ale tahle eskadra pobavila, Rosenberg překvapil, Prachař tam zapadl solidně a Suchoš na konci…Takže palec nahoru za tenhle projekt… ()

Cermbo

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nemůžu si pomoct, ale tyto poslední tři epizody se až na pár momentů a hlášek zkrátka nepovedly. Šestej nic moc, sedmej se celkem zlepšil a u osmého jsem se poprvé snad ani jednou nedokázal zasmát, naopak mi bylo občas dost trapně. Dokonce bych si troufal říct, že už se jen vaří z vody a seriál se snaží těžit z oblíbených postav/herců. Rozšíření obsazení je sice dost fajn, ale možná až moc lidí najednou, spoustu z nich mimo pár trapných nebo opakovaných hlášek vůbec nemělo prostor.  Možná to vnímám přehnaně kriticky, ale prvních 5 epizod se mi opravdu dost líbilo, první tři mě vyloženě nadchly. Celkově se rozhodně jedná o velice nadprůměrnou a povedenou tvorbu, proto seriál jako celek hodnotím za 4*. Avšak zápletka s bunkrem mi vůbec nesedla a to včetně trapných dialogů s nepovedenými či ohranými vtipy. Snad příště to zase nabere ten správný dech. ()

• Jirka před skupinou zmíní příhodu, která odkazuje na epizodu Zával (2020). (Duoscop)