verbal

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Verbální distanc: Nikdy nic nehodnotím po prvním dílu. Jinde se zde však zatím vystříkat nelze, tudíž mé výsledné hodnocení koresponduje výhradně s komplexní proudovou a video činností těch Tytrubkových mrdek! Za veškerou dosavadní snahu by měla Čuba rozhodně dostat horníka roku! Těžba v koronténě je dost napyču, ale zatímco ostatní kašpaři kňučí, jak jim ta maďarská hrabivá kunda pozavírala maringotky, oni teď chcípají hlady a jakákoliv pomoc je dostupná pouze Za orálek, podařilo se tetě Bertě, aniž by musela kouřit čuráky, z dostupného potenciálu vydolovat téměř fenomén a skvělou chytlavou virózu, která se šíří rychleji než korona ve starobinci. Rozhodně zasloužená sklizeň osiva Třech tygrů a navíc nezatížená cenzurou či ziskuchtivostí veřejnoprávních i soukromolopatistických žump. Bravo! Ale co si budem. Bez geniálního rypadla Kozup 2.0, schopného i s koulema ve svěráku bleskurychle, bez zadrhnutí a naprosto přesvědčivě zaimprovizovat třeba i předsedu představenstva OKD v jiném stavu, by veškerá snaha rozhodně nebyla až tolik koksovatelná. Tuš doufam, že po tym všeckim fuckt nezpychněš, cype, jaxi slibil Vlastě, a zustaněš tym fajňutkim skromnym kokotem, bo tak Tě maju mazlyčci radi! Všichni jedete bomby, taxe snažte nevyhořet nebo nedělat tumory za každou cenu! P.S. Vynikající a nápaditá práce, Aleberte. Ale dost nechápu, proč nejedete dál sami, když na to zjevně máte, necháváte se sdírat ze Skórki, dovolíte na Vašem úspěchu parazitovat i Trapánkovi a linkujete to s dost ubohou Lajnou. Tedy vlastně chápu, ale už je to trochu kurvení se. P.S. 2: Výborný didaktický tah, Dane! Už umím úplně sám jezdit eMHáDéčkem i bez toho chlupatého cigoše. ()

Autogram

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Rozbeh seriálu ako uvedenie do situácie, ktorú všetci dobre poznáme, môže byť, len mi nie je jasné, či to bude seriál o seriáli alebo skôr o zákulisí a hercoch. –––– Já jsem člen činohry Národního divadla. Já hraju Shakespeara, Gogola. Já jsem vystudoval konzervatoř, aby se ze mĕ v nejlepším hereckým věku stala nějaká youtuberská mrdka. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Sedm set tisíc píčovina wole." .... S dřívější tvorbou chlapců jsem obeznámen, ačkoliv jejich humorem nijak neholduju. Okrem se ale jedná o výtečnou satiru která bez jakýchkoliv servítek reaguje na aktuální rozpoložení - tedy nevyhnutelný úpadek kulturního odvětví. A kdo by byl řekl, že ten nesympatický právník ze Soudkyně Barbary je ve skutečnosti dvorní herec Národního divadla Vladimír Polák? Garantovat mohu jediný: požaduju další nekorektní komediální nálož! Téměř identická Zkáza Dejvického divadla se mi perfektně trefila do noty, což zde kupodivu platí dvojnásob. ()

Mr.Apache

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tři tygři jsou většinou výborní - jakožto ostravský potrat Montyho Pythona to již mnohokrát prokázali ve svých skečích na youtube -, ale z tohoto námětu (divadlo v době koronaviru) se bohužel moc uvařit nedalo. Jak vidno, roušky omezují nejen běh normálního života. S hadrem na hubě se jinak dá určitě předvést ledacos, ale když ho mají na držkách úplně všichni, tak už to holt není taková sranda. Škoda, že jinou tvorbu fenomenálního Kozuba a jeho milých přicmrndávačů zde nelze hodnotit. ()

SOLOM.

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

„Nebude to kokotina?“ No tak to jsem si říkal taky, ale tyhle volové (pardon páni herci) dokáží pobavit skoro vždycky, takže zklamán rozhodně nejsem. Štěpán suverénně nejlepší, ale tak to on je skoro ve všem, kde tahle partička figuruje. On ty kokoty hraje prostě dokonale! Njn herci a baviči to mají po celou dobu dost kruté. Jsem zvědavý na další díly, zatím průměrná záležitost. ()

• V epizodě je zmíněný seriál Lajna (od r. 2017). (Duoscop)
  • Když Albert obvolává různé herce a celebrity, jde v historii telefonátů vidět jméno Vladimír Skórka, což je režisér i spoluscenárista seriálu. (Novko)