Allien.9

"Kde to má klimatizaci?" - "Držíš ji v ruce, Jirko." "sKORO NA mizině" podruhé a ještě lépe. Zápletka s penězi má nečekané vyústění a na scénu přichází král arogantních kokotů, Jirka Langmajer. 4*. ()

Marze

Langmeier předvádí zábavnou sebeparodii a na kolegy se dívá povýšeně. „To ode mě není machrování, já prostě jsem hvězda,“ říká a když začnou problémy, vinu svalí na svou agentku. na záchod požaduje vonné tyčinky a vícevrstvý záchodový papír. Na šéfa souboru si troufne i uklízečka : „Kdybyste vy hrál, jako já uklízím, tak jste dávno v Národním!“. Pobavili mě rekvizity, které dokreslují atmosféru jako levný plastový meč, nebo zašlý karavan s nápisem Důl Československé armády. ()

SOLOM.

Mezi ostravské ochotnické kokoty přijíždí kokot největší… Arogantní Jirka (pán herec a nic ve zlém kluci…). Jasně tahle chujovinka opět pobavila – vážně fajn postavená smlouva, každopádně ten karavan byl luxus…Kde to má klimatizaci? Držíš ji v ruce Jirko…Asi nejlepší hláška tohoto dílu. Jen škoda, že tu Kozub byl až moc upozaděn a nedostal více prostoru. ()

Autogram

Langmajer řádí. –––– Kdyby vy jste hrál tak, jak já uklidím, tak jste dávno v Národním. –––– Tak to prostě je. Já jsem Jiří Langmajer. Hlavní hvězda z filmu, z televize. ()

klukluka

Langoš je borec největší, ale pořádně to prodal teprve s touhle ostravskou partičkou. Nejdřív v Lajně a teď tady. Nemohl jsem se přestat smát, tohle je prostě mega dobrý. ()

kukkik

Mnozí tu obdivují, jak tu Langmajer krásně hraje namyšlené hovado. To podle mě není zdaleka těžká role a zahrát to není pro většinu lidí žádný výkon. Nic vtipného jsem tu nenašel, v Ostravě jsem nějakou dobu strávil a tak mi vulgarismy, které asi tvoří většinu "vtipného" obsahu taky nijak vtipné nepřišly. 2/5 ()

Wyrdas

Jako uber vody pičo! Langmajer to zahrál absolutně prvotřídně. To je fakt herec jaký v našem malém státě prakticky nemá konkurenci! Ale co příjemně překvapilo ještě více, ostatní herci vedle něj nevypadají o nic menší. Nádherně se to doplňuje a dobře to spolu hraje. Stejně jako jim se spolu od pohledu dobře hrálo. ()