bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

A je to oficiální - 'Ivan' Langmajer je bezkonkurenčně nejlepším záporákem v dějinách světové kinematografie. Každopádně doufám, že hoši budou nějakou alternativní formou pokračovat a nabídnou nám tak nějaký epický sequel k tomuto exemplárnímu příkladu komediálního majstrštyku! ()

SOLOM.

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Konečně se to začíná rozjíždět. Ne že by za to přímo mohl příchod slizkého Kolečka a ožralého Suchánka, ale i naši chlapci z Ostravy dostávají možnosti více projevit své emoce a ta až buzerantská epizodka z dolů co jim přinesla od Bakaly „sedm míčů…“. Jo Pražáky kopnout do prdele – Langmajer to ale hraje vážně dobře. Společně se Štěpánem jasně nejlepší ze všech. Navíc je tu i dost slušných hlášek…poprvé dávám nadprůměr. ()

danliofer

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Když se spojí síly herecké/ scénaristické/ česko-moravsko-slezské, je se konečně na co v (ko)mediálním prostoru dívat! Jen tak dál! Po loňském Mostu! pro mě další skvělá komediální minisérie, která si myslím, že u mě osobně aspiruje na sérii roku 2020! ()

Allien.9

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Pičo, to radši pudu do Brna, vole." - "Chápu, že je krize... ale do Brna? To snad nemyslíš vážně." "sKORO NA mizině" potřetí, naposledy a nejlépe. Po Mostu už mám v seriálovém srdci i Ostravu. 5*. ()

• Když Jiří Langmajer v čase 24:50 vchází do kanceláře, tak má na sobě roušku, ale po několika záběrech ji nemá. (Doomcourier)
  • Na konci epizody zazní píseň „Fotky z výletu“ od Nedivoč. (Duoscop)