Reklama

Reklama

Recenze (13)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co je? V Ulici měli plno?...Toto kurva ne, to ne…Štěpán se sešlehá kopřivou, Čuba by rád rozjel divadla rovnou dvě, Vladimír v Londýně čerpal inspiraci a Robin furt čumí jak správný čurák…Nu s druhou vlnou tolik nepočítali, nicméně ti jejich „dvojníci“ byli dost slabí. Jediné správné řešení je, abyste kluci začali pracovat… Tak na poslední díl v dole se vážně těším. Jinak to ale zase sklouzlo spíše k průměrné kvalitě. ()

Autogram 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá vlna prinútila natočiť aj Duhú vlnu. Nový scenárista prináša nové nápady a trochu rozvláčnejšie poňatie, takže epizóda sa nezmestila do jednej epizódy, ale sú potrebné dve. –––– Já chci prostě implementovat můj úspěšný, náš úspěšný model postupně na všechna divadla. –––– Co to je!? – Co co to je? Co? Mojmír, Mojmír a Mojmír. ()

Reklama

Hawkey15 

všechny recenze uživatele

Sprostých slov už bylo víc než děje. Když se p*čo použije na správném místě ve spojením s ostravským krátkým zobakem, tak to až zahřeje na duši, ale čeho je moc toho je příliš. Rád bych dal víc, ale když to srovnám s prvními třemi díly, které jsou perfektní tak nemůžu. Druhá polovina byla lepší a závěr mě navnadil... tak schválně. ()

Wyrdas 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Ty jsi šlehl nějakou dávku mamrdinu a nám si zapomněl nalajnovat, píčo?" Tahle hláška mě maximálně rozjebala! Ale celkově mi to přišlo tak trochu na sílu. I když Kozub válel jako vždy, hádky o soukromé náklady byly také top... trošku to na předešlé díly začalo ztrácet. Tak snad nedošel dech. "Kvůli Tobě máme průser jako slon čuráka! Ještě, že nemáme třeba Šumperk, tam píčo není ani kašna!" ()

Allien.9

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Toto, Bertíku, ne. Jako jestli to je nějaká pomsta, tak já se klidně nechám namazat medem, já se klidně, ty pičo, sešlehám kopřivou, já klidně šáhnu uklízečce ve sprše na švába, ale toto kurva ne. To ne!" Za mě citelně nejslabší ne všech pěti epizod (humor zvláštní, nucený) a musím říct, že jsem se trošku bála, jestli s pokračováním neudělali chybu. 3*. ()

Zajímavosti (4)

  • Na konci epizody hraje píseň „Freedom On Sale“ od Monkey Business. (Duoscop)

Reklama

Reklama