bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Kluci, proč se hádáte? Mně se z toho všeho svírá žaludek." "No to je smůla. A víš ty z čeho se mě kurva svírá žaludek?" "Z čeho?" "Z toho že sis dole udělal svou vlastní soukromou šatnu!" "Hlavně že já si nemůžu koupit ani ratanovej nábytek, pičo." ____ Moravskoslezský epes rádes comeback jaksepatří aneb předvánoční štístko pro všechny luliny - a přesto si seriál dokáže fixně zachovat i absurdní a neméně akurátní sociální komentář. Hoši si neberou jakýkoliv servilní servítky, ale Štěpko je absolutní zabiják! Dávku mamrdinu bych ráčil pumpovat rovnou do žíly. ____ "Ty vole, zas je lockdown." "No to je paráda. Je přece lepší mít pronajaté a zároveň zavřené dvě divadla než jenom jedno, že? Co to je kurva za vládu, když ti jeden den říká že je všecko v pohodě, a druhej den je zas záhy pičo všecko v hajzlu?!" ()

waits

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tenhle swift, během kterého se z původně sympatické skupinky potýkající se s ranami osudu stane namyšlená partička, ubral serii na kouzlu. Empatie s postavami je pryč, vulgarity je moc, opisná přirovnání nemají údernost a příběh lehce přitažený za vlasy. Nějaký humor zůstal ("Snažil se jim vysvětlit, že je z Prahy. Leží ve fakultní nemocnici"), ale ve srovnání se začátkem - mnohem slabší. ()

Autogram

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá vlna prinútila natočiť aj Duhú vlnu. Nový scenárista prináša nové nápady a trochu rozvláčnejšie poňatie, takže epizóda sa nezmestila do jednej epizódy, ale sú potrebné dve. –––– Já chci prostě implementovat můj úspěšný, náš úspěšný model postupně na všechna divadla. –––– Co to je!? – Co co to je? Co? Mojmír, Mojmír a Mojmír. ()

Allien.9

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Toto, Bertíku, ne. Jako jestli to je nějaká pomsta, tak já se klidně nechám namazat medem, já se klidně, ty pičo, sešlehám kopřivou, já klidně šáhnu uklízečce ve sprše na švába, ale toto kurva ne. To ne!" Za mě citelně nejslabší ne všech pěti epizod (humor zvláštní, nucený) a musím říct, že jsem se trošku bála, jestli s pokračováním neudělali chybu. 3*. ()

SOLOM.

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Co je? V Ulici měli plno?...Toto kurva ne, to ne…Štěpán se sešlehá kopřivou, Čuba by rád rozjel divadla rovnou dvě, Vladimír v Londýně čerpal inspiraci a Robin furt čumí jak správný čurák…Nu s druhou vlnou tolik nepočítali, nicméně ti jejich „dvojníci“ byli dost slabí. Jediné správné řešení je, abyste kluci začali pracovat… Tak na poslední díl v dole se vážně těším. Jinak to ale zase sklouzlo spíše k průměrné kvalitě. ()

• Na konci epizody hraje píseň „Freedom On Sale“ od Monkey Business. (Duoscop)