SOLOM.

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Já mám předplatné jenom na operu a balet, činohru prcám…Šachta je potrestá a tenhle díl je prostě do piči luxusní záležitost a jasně nejlepší…Jo Štěpán je vážně pyča a má mozoly jak kdyby měsíc honil krokodýlovi kokota…!Se tady všichni chováte, jak byste každý měsíc jezdili se smrtkou na Pustevny"…Nástup Vašuta (už ho asi nebavilo přicmrndávání u Lidlu, pičování Kozuba, uštěpačný Langmajer a solidní zakončení (prozatím). Kurňa jak já se těším, až ten korona boom konečně skončí a já si zajdu na nějaké to jejich představení pěkně na živo…TOP díl. ()

Autogram

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Opäť hviezdne obsadenie a výborný záver. Žáner drámy a komédie je prepletený neobyčajným spôsobom, takým ostravským. –––– Tak Ostrava je malá, že? – To už nikdy neříkej, pičo! –––– Já mám předplatné jenom na operu a balet. Činohru prcám. –––– Dyť já v tom Hollywoodu moh dozrát jako červeňoučký jablíčko. ()

Allien.9

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Slyšíte, co mi on říká? Ňáký pičo ostravský havíř mi tady nebude říkat, že jsem větší kokot než Kolečko, ne? Víš, kdo já sem, ty píčo? Víš, kde sem byl, ty píčo?! Já sem byl u Šípa! Víš, kdo je Šíp, ty Goleme?! Tak poď ty píčo, no poď! Poď, ty kundo! No poď, do piče! No, tak poď. Tak... kam deš... tak... si sedni zpátky..." Strach ze slabého pokračování se nenaplnil. Geniální epizoda, bezkonkurenčně nejlepší ne všech. Výborně natočená, výborně zahraná, perfektně gradující, emotivní (?) a šoking-konec totálně zabil. 5*. ()

mira007

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Dukla 61 II. ? Tak na to, že to je jen stream tak i s těmi Vašutovými výrazy, které z bláznivé grotesky udělají zábleskem nejlepší horor v české kinematografii za posledních deset let. Herecké výkony chlapců opravdu prvotřídní, ikdyž ten pičo humor se už trochu opakuje a opakováním zajídá, ale co naplat, tohle předčí většinu našich filmů co jde do kina a i většinu tv tvorby. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Co ti je?" "Nohy mě bolej. A sotva cejtim ruce." "Já je cejtim." "Bodejť kurva když se celej den flákáš a recituješ Bezruče." ____ Grandiózní a neuvěřitelně nahláškovaná rozlučka s divadlem Mír a jejich Dobře vycpaným bobrem, pocta hercům kteří jsou momentálně švorc, a zejména všem chrabrým ostravským horníkům ["Po fušce mám jen předplatné na operu a balet. Činohru prcám."]. Na účet jejich Mírovského podniku si přičtěte Vašutův inspirativní monolog a závěrečné poděkování tvůrců, a máte bezprecedentně zaděláno na jeden z nejkvalitnějších crowdfundingových projektů nejen v rámci slezské divadelní scény. Druhou řadu s Babišovskou písničkou uvnitř určitě uvítám s otevřenou náručí. Excelentní to zával. ____ "Slyšels co o mě říkal?! Nějaký ostravský havíř mi tady nebude říkat že jsem větší kokot než Kolečko. Víš vůbec kdo já jsem?! Já jsem byl u Šípa ty pičo!" ()