Penance Lane

Horor

USA, 2020, 84 min

Po pobyte vo väzení prichádza Crimson (Tyler Mane) do malého mestečka aby si tu našiel prácu. Dozvie sa o starom dome, ktorý potrebuje opraviť, a po dohode s miestnym kňazom Otcom Johnom (John Schneider) sa v ňom aj usadí. S domom ale nie je všetko v poriadku a Crimson čoskoro zistí, že je v obrovskom nebezpečenstve. - Pre väčšinu ludí asi totálny nezmysel, ale pre mňa sú títo americkí indie herci to, čo pre iných hviezdy z Hollywoodu, takže ma to velmi bavilo. Som vždy rád, keď herci, ktorí sú známi len tým, že hrali mlčiacich sériových vrahov, dostanú priestor ukázať svoje schopnosti aj v nejakej normálnej úlohe a pán Tyler Mane tu podla mňa hral kvalitne. Rovnako dobre sa pozeralo aj na ostatných hercov, zasadenie do amerického malomesta bolo výborné a postupné odkrývanie tajomstiev tohto mestečka bolo spracované ideálne, takže po dlhej dobe béčková chuťovka, ktorá sa na nič nehrá a preto som si ju užil. + Scout Taylor-Compton + Tyler Mane + Daniel Roebuck + herec z The Devil's Rejects(21.4.2020)

• LIVINGDEAD

To bylo jedním slovem "strašné"!(5.7.2020)