Best

Best

Drama / Životopisný

Velká Británie, 2000, 102 min

I přes negativní hodnocení a komentáře musím zde dát 4 hvězdy.Dokonalé to nebylo,ale herecky uvěřitelné a dobové záznamy z 60.let potěšili.Líbilo se mi,kde byl vylíčen život jak po sportovní tak i soukromé stránce,kde dokázal spadnout z vrcholu až na samé dno.Samo o sobě vypovídá,jak s velkou pompou byl před pár lety pochován v jeho rodném městě Belfastu pochován - R.I.P.(12.12.2010)

Než sem film viděl, v životě sem o někom, kdo se menuje George Best neslyšel. Po shlédnutí filmu sem měl velice jasnou představu, kdo byl George Best, co udělal, jak žil. Velice slušné herecké výkony všech zúčastněných, v čele s velice uvěřitelným Johnem Lynchem a dobová atmosféra dodávají filmu na autenticitě a celkově ho povyšují na více než jen pouhý hraný dokument.(16.5.2006)

• JanCarlos

Těšil jsem se na to, protože o aktivní kariéře George Besta jsem toho zas tolik nevěděl. V současnosti se objevují pouze zprávy o tom, kde a s kým se ožral, kterou milenku zmlátil, nebo že je před/po transplantaci jater apod.. Filmové zpracování je ale neuvěřitelně nudné. Dalo se z toho vytěžit mnohem víc..(5.8.2005)

Jenom průměr a to je veliká škoda, život George Besta měl určitě větší filmařský potenciál, než se tady podařilo udělat. Za velký plus filmu považuju dobové záběry, který ukazují nejlepší akce Besta a to mě, jako fotbalovýho fanouška zahřaje, ale to co mě už moc nezahřálo je naprosto otřesnej komentář, za to zřejmě může český dabing, protože takhle špatný komentátory anglie asi nemá, bohužel se tim všechny ty dobový záběry degradovaly o třídu níž, ale zase to vynahradily dobrý herecký výkony a celekm slušnej scénář, ale rozhodně se z toho dalo dostat mnohem víc(9.8.2005)

• LarryW

Tohle musel točit někdo o fotbal jenom slyšel, tak neuvěřitelně otřesnej dabing. Příšernej hlas George. Pasáže komentované sportovním antikomentátorem se téměř nedaly vydržet u TV. Špatně nezáživně vyprávěný příběh, přehnaně, trapně, uboze a přitom silný příběh o životě slavné osobnosti skýtá filmaři příležitost...! Filmaři neumějí natočit jedinej film o fotbale!!! Jednu hvězdu za dobové záběry, protože tam se hrál fotbal...(4.8.2005)